Buvusi pirmoji pasaulio raketė 36-erių britas Andy Murray‘us (ATP-44) toliau puikiai žaidžia ant žolės. Notingame (Didžioji Britanija) vykusiame ATP „Challenger“ serijos „Rothesay Open“ vyrų teniso turnyre britas pateko į finalą, kuriame sekmadienį per 1 valandą 47 minutes 6:4, 6:4 nugalėjo nuo kvalifikacijos startavusį prancūzą Arthurą Cazaux (ATP-181). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Mačo vaizdo įrašas:

Pirmajame sete A.Murray‘us po dviejų laimėtų varžovo padavimų serijų atitrūko 5:1. Aštuntajame geime britas „sausai“ pralaimėjo savo padavimų seriją, bet dešimtajame geime tokių problemų jam jau nekilo ir A.Murray‘us savo padavimais užbaigė setą.

Antrajame sete lemtingu tapo devintasis geimas, kai britas realizavo vienintelį turėtą „break pointą“. A.Cazaux šiame sete „break pointų“ nesusikūrė.

„Savaitė man buvo labai gera. Kortai buvo puikiai paruošti, turnyro darbuotojai viską padarė nuostabiai. Su kiekvienu maču vis gerinau savo žaidimą ir geros nuotaikos pasitiksiu „Queens“ turnyrą“, - džiaugėsi A.Murray‘us.

Britas laimėjo antrą turnyrą per dvi savaites ir pergalių seriją pratęsė iki 10-ies. ATP vienetų reitinge A.Murray‘us kils į 38-ą vietą. Taip aukštai jis nebuvo nuo 2018 m. gegužės. Britui taip pat sužibo viltis patekti tarp 32 skirstytų Vimbldono žaidėjų – tam reikėtų bent 1-2 pergalių kitą savaitę ATP 500 turnyre Londone (Didžioji Britanija).

A.Murray‘ui už pergalę finale atiteko 125 ATP vienetų reitingo taškai ir 19,65 tūkst. eurų, o bendrą turnyro prizų fondą sudarė 145 tūkst. eurų.