Giannis Antetokounmpo užfiksavo įspūdingą pasirodymą ir su Milvokio „Bucks“ (52/8) komanda įsirašė dar vieną pergalę.

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 93:85 (26:20, 19:23, 25:25, 23:17) įveikė Šarlotės „Hornets“ (21/39) krepšininkus.

G.Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 41 tašką, atkovojo 20 kamuolių ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Puolėjas pelnė paskutinius devynis komandos taškus ir NBA lyderiai laimėjo šeštą kartą iš eilės.

Per paskutines 22 rungtynes „Bucks“ tai yra 20 pergalė.

Po trijų kėlinų „Bucks“ komanda pirmavo tik dviejų taškų persvara. Per pirmus tris kėlinius svečiai padarė 15 klaidų ir „Hornets“ kvėpavo į nugarą beveik iki mačo pabaigos, kol iniciatyvos ėmėsi G.Antetokounmpo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41 (20 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 16, George‘as Hillas 11, Wesley Matthewsas 8.

„Hornets“: Devonte Grahamas 17, Terry Rozieras 13, PJ Washingtonas 12, Cody Martinas 11.