7
Rungtynių akimirka. (nuotr. SCANPIX)

Itin intrigavusiame B grupės mače tarp Anglijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų nugalėtojas nepaaškė mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

7

Pirmajame kėlinyje progų pasižymėti turėjo abi komandos. Harry Kane’as iš pradžių neišnaudojo gero šanso, o paskui JAV rinktinės saugas Westonas McCkennie buvo arti tikslo.

Besibaigiant kėliniui amerikiečiai sukūrė ir dar kelias progas, o realiausia buvo tada, kai C. Pulisičiaus smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

Po pertraukos JAV rinktinė toliau atrodė labai gyvybingai ir net dažniau kontroliuodavo kamuolį bei atlikdavo smūgių.

Anglams itin stigo kūrybos, nepadėjo net atlikti keitimai.

Mačui artėjant prie pabaigos jau abi rinktinės demonstravo kiek atsargesnį futbolą, o galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė nulines lygiąsias.

Šios lygiosios įnešė dar daugiau intrigos grupėje, kadangi dabar visos rinktinės dar turi šansų keliauti į atkrintamąsias.

Beje, tai jau penktas kartas šiame čempionate, kai užfiksuojamos nulinės lygiosios.