Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus.

Harry Kane‘as 6-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Heungas Min Sonas 39-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą vartų sargas Rui Patricio meistriškai atrėmė kamuolį.

Giovani Lo Celso 45-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau šį kartą svečius išgelbėjo pasiaukojančiai kamuolį blokavęs gynėjas.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs H.Kane‘as 45-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Garethas Bale‘as 61-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rui Patricio dar kartą sėkmingai atrėmė kamuolį.

Pierre‘as Emile Hojbjergas 62-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.