Segede (Vengrija) sekmadienį baigėsi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas.

Henrikas Žustautas ryte puikiai pasirodė vyrų vienviečių kanojų 500 m rungties pirmajame pusfinalio plaukime. Jis aplenkė visus varžovus, finišavo per 1 min. 53.69 sek. ir pateko į A finalą. Jame H.Žustautas užėmė 5-ą vietą (1:56.06). Auksą laimėjo vokietis Moritzas Adamas (1:53.22), vos 0.04 sek. aplenkęs baltarusį Maksimą Petrovą (1:53.26). Bronza atiteko kubiečiui Jose Ramonui Pelieriui Cordovai (1:53.85).

Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, Ignas Navakauskas ir Simonas Maldonis vyrų keturviečių baidarių 500 m rungties pirmajame pusfinalio plaukime taip pat buvo nepralenkiami (1:23.51) ir pelnė vietą A finale. Lemiamoje kovoje dėl medalių lietuviai liko 8-i (1:24.67). Auksas iškeliavo į Ispaniją (1:22.15), antri buvo vokiečiai (1:22.80), treti – baltarusiai (1:23.93).