kane

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kane“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kane“.

Anglijoje – dar vienas Kane'o įvartis ir „Tottenham“ pergalė

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus. Harry Kane‘as 6-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Heungas Min Sonas 39-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą vartų sargas Rui Patricio meistriškai atrėmė kamuolį. Giovani Lo Celso 45-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau šį kartą svečius išgelbėjo pasiaukojančiai kamuolį blokavęs gynėjas.
2021-05-16

Belgai įveikė anglus, o Lenkijos rinktinei – ypač sunkus vakaras Italijoje

Sekmadienį UEFA Tautų lygos turnyre didžiausio dėmesio sulaukusioje Belgijos ir Anglijos rinktinių dvikovoje nugalėjo šeimininkai, o Lenkijos futbolo rinktinė ilgai ir sunkiai vargo Italijoje, kur patyrė pralaimėjimą. Belgijos rinktinė namuose be didesnių sunkumų 2:0 (2:0) įveikė svečius iš Anglijos, kuriems tai buvo jau antrasis pralaimėjimas šių metų Tautų lygoje.  Įvarčius belgų komandoje 10 ir 24 minutėmis pelnė Yuri Tielemansas ir Driesas Mertensas.