Šiaulių „Šiauliai“ baigė pasirodymą FIBA Čempionų lygos atrankoje. Antano Sireikos auklėtiniai 73:85 (18:23, 10:27, 24:12, 21:22) pralaimėjo Hertogenboso „Heroes den Bosch“ (Nyderlandai) klubui ir neįveikė pirmojo atrankos barjero.

Pergalės atveju šiauliečiai būtų stoję į akistatą su garsiuoju Malagos „Unicaja“ kubu.

Po pirmojo kėlinio komandos skyrė dar tik 5 taškai (18:23), o rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Prieš didžiąją pertrauką varžovai jau pirmavo 50:28.

Kai atrodė, kad rungtynių nugalėtojo klausimas jau išspręstas, trečiąjį kėlinį šiauliečiai laimėjo 24:12 ir prieš lemiamą atkarpą Saulės miesto atstovai varžovus vijosi 52:62.

Ketvirtajame kėlinyje Lietuvos klubas buvo sumažinęs atsilikimą iki vienženklės ribos, tačiau tiksliau žaidę Nyderlandų atstovai neišbarstė persvaros ir laimėjo  rungtynes 85:73.

Į pagrindines Čempionų lygos varžybas pateks tik atranką Malagoje laimėjusi komanda.

„Šiauliai“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradės rugsėjo 28 d., kuomet namuose susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“.

„Šiauliai“: Kyle‘as Mangasas ir Donatas Sabeckis po 16, Paulius Danusevičius 11 (6 atk. kam.), Martynas Varnas ir Jonas Bergstedtas po 9 (8 atk. kam.).

„Heroes den Bosch“: Emmettas Naaras (7 rez. perd.) ir Vernersas Kohsas po 17, Thomasas Van der Marsas (11 atk. kam.) po 12.