Aistrų kupiname mūšyje Pirėjuje Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona (17-6) iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

Lietuvio auklėtiniai išvykoje dramatiškai 76:74 (21:12,19:18, 10:23, 26:21) įveikė be trenerio likusią „Olympiakos“ (11-12), kuriai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas paeiliui.

„Barcelona“ jau pirmame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą ir kontroliavo situaciją du su puse kėlinio.

Vis tik tada „Olympiakos“ laimėjo atkarpą 12:0 ir sužaidus beveik 28 minutes pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Likus žaisti dvi minutes Vassilis Spanoulis lyg geriausiais laikais dviem prasiveržimais pjaustė katalonų gynybą, bet keturiais taškais atsakė ir Nikola Mirotičius – 74:74.

Lemiamoje „Olympiakos“ atakoje Kostas Sloukas suklydo, o likus 6,3 sek. Corry Higginsas buvo sustabdytas pražanga.

Į tai karštai sureagavęs „Olympiakos“ treneris Georgios Bartzokas buvo nubaustas antra technine pražanga ir išvarytas iš aikštės.

N. Mirotičius nerealizavo baudos metimo už technine pražangą, bet abu kartus taiklus buvo C. Higginsas – 76:74.

Po minutės pertraukėlės „Olympiakos“ kelis kartus taisė netikslius metimus, kol galiausiai tą padarė Georgios Printezis – vis tik tą padarė pasibaigus laikui ir pergalę šventė „Barcelona“.

Teisėjams priekaištų viso mačo metu turėjo abi pusės – dažnai į juos apeliavo ir Šarūnas Jasikevičius bei „Barcelonos“ žaidėjai.

„Olympiakos“: Sh. McKissicas 18, V. Spanoulis 12, K. Sloukas 11, G. Printezis 10.

„Barcelona“: N. Mirotičius 16, C. Higginsas 14, B. Daviesas ir N. Calathesas  (7 rez. perd.) po 12, P. Oriola 11, B. Daviesas 10.