Šiaulių „Šiaulių“ ekipai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse patyrus netikėtą nesėkmę prieš Alytaus „Alytų“ (68:92), vyriausiasis komandos treneris Antanas Sireika negailėjo kritikos savo žaidėjų atžvilgiu.

"Turime išties daug problemų psichologijos srityje. Paskirų žaidėjų vizija visiškai neatitinka komandos interesų. Nei treneriai, nei kiti žaidėjai nuo suolo negali įbėgti į aikštę ir padėti - būtina stengtis, vykdyti iškeltas užduotis patiems. Privalu gerbti save, komandos draugus, trenerius, vadovus.

Apmaudu, bet belieka pagirti alytiškius, kurie per arenos atidarymo šventę sukūrė krepšinio spektaklį. Jie buvo kaip senieji „Šiauliai“ - kiekvienas stengėsi iššokti iš savo marškinėlių, būti kuo geresnis ir naudingesnis komandai", - apmaudo neslėpė treneris.

Priminsime, kad šiauliečiai LKL pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Prieš kelias dienas jie namuose nepasipriešino Vilniaus „Perlui“ - 63:86.


Rašyti komentarą...
ŠIAULIETIS
2011-02-26 14:47:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
DIDŽIAUSIA ŠIAULIŲ KOMANDOS PROBLEMA,KAD VISKAS PRADĖJO PŪTI NUO GALVOS ,O RĖMĖJAI TAI MATYDAMI NIEKO NEDARO,NES ŠILTAI ,KAIP BAJORIJOJE ,GYVENA IR TRENERIAI IR VISI KURIEMS NUBYRA......TAD SEREIKĄ I PENSIJĄ..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų