Šeštadienį sužaistos dar vienos „Optibet A lygos“ 15-ojo turo rungtynės. Vilniaus „Riteriai“ namuose neišlaikė įvarčio pranašumo ir lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė su FA „Šiauliai“ komanda.

Pirmojoje rungtynių dalyje žaidimas pavojingomis progomis nepasižymėjo. Sostinės komanda dažniau lankėsi prie varžovų vartų, o Aleksandro Levšino ir Felipe Brisolos smūgiai tikslo nepasiekė. Į tai šiauliečiai atsakė Deivido Šešplaukio smūgiu šalia virpsto.

Prieš pertrauką „Riteriai“ turėjo geriausią galimybę įmušti, bet į baudos aikštelę įsiveržusio Artūro Dolžnikovo smūgį atrėmė vartininkas Lukas Paukštė.

Antrąjį kėlinį Pablo Villaro treniruojama komanda pradėjo kur kas produktyviau. 47 minutę kontratakoje F. Brisola pakėlė kamuolį iš dešiniojo krašto, o baudos aikštelėje stipriu smūgiu galva pasižymėjo Gytis Paulauskas. Puolėjas įsirašė jau penktą įvartį šiame sezone.

FA „Šiauliai“ pirmą smūgį į vartų plotą atliko tik 64 minutę, o jau po minutės išlygino rezultatą. Danielis Romanovskis baudos aikštelėje prasiveržė link galinės linijos ir iš aštraus kampo sugebėjo nukreipti kamuolį į vartus.

78 minutę „Riteriai“ buvo arti to, kad susigrąžintų persvarą. Iš pradžių Choco baudos aikštelėje smūgiavo šalia kairiojo virpsto, po netrukus Deividas Malžinskui trūko nedaug, kad pelnytų įvartį galva.

Mindaugo Čepo auklėtiniai paskutinėje rungtynių atkarpoje užgulė šeimininkų vartus, bet pastariesiems pavyko apsiginti ir išlaikyti lygiąsias.

„Riteriai“ (25 tšk.) toliau žengia ketvirtoje vietoje, o FA „Šiauliai“ (17 tšk.) rikiuojasi septinti.