Šiame sezone trečiuoju bandymu pergalių sąskaitą atidarė Davido Afonso treniruojama Gargždų „Banga“. 3-iajame ture namuose žaidę gargždiškiai 2:0 (1:0) nugalėjo antrą sykį pralaimėjusį Telšių „Džiugą“.

Šeimininkai neužtruko išsiveržti į priekį: 12-ąją minutę po Karolio Žebrausko perdavimo su Viliumi Piliukaičiu lenktyniavęs Edwardas Sarpongas netyčia nukreipė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje „Banga“ įtvirtino savo pranašumą. K. Žebrauskas pakėlė kampinį ir jo metu 68-ąją minutę taikliai galva smūgiavo Robertas Vėževičius.

Po šios pergalės abi komandos savo sąskaitoje turi po 3 taškus.

Kitame vakaro mače ir toliau be nuostolių žygiuoja „Panevėžys“, kuris išvykoje 2:0 nugalėjo Marijampolės "Sūduvą" ir iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės.

Svečius į priekį 44-ą minutę išvedė gynėjas Linas Klimavičius.

O pergalę panevėžiečiams įtvirtino Jeffrey Sarpongas, įmušęs įvartį 82-ąją minutę.

Kiek vėliau pasibaigusiame trečiajame A lygos vakaro mače tarp „Riterių“ ir „Dainavos“ nugalėtojas nepaaiškėjo. Komandos išsiskyrė taikiai 0:0.