Šiandien startuoja Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) atkrintamosios varžybos, kuriose nebus Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkų, tik paskutinę akimirką likusių už ketvirtfinalio borto.

„Mes tikrai neblogai žaidėm ir, sakyčiau, buvom verti žaisti atkrintamosiose varžybose. Priežasčių gali surasti visokiausių – ieškai ir galvoji. Bet patys suprantat, trūko tik vieno taško. Kažko nepadarėm, kažkas nepasisekė. Na, yra kaip yra. Toks jau gyvenimas. Bet visas sezonas „Lietkabeliui“ buvo sėkmingas. Tai gana didelis žingsnis į priekį, galvojant tiek apie patį krepšinį, tiek apie suinteresuotumą bei krepšinio atsigavimą Panevėžyje. Žinoma, norisi, kad būtų kuo geriau, bet manau, kad šiame sezone padaryta tikrai nemažai“, - „Žinių radijo“ laidoje „LKL dienoraštis“ kalbėjo „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Algirdas Brazys.

Ar jau dėliojate planus ateinančiam sezonui?

Minčių yra visokiausių. Teko susitikti ir su klubo vadovais. Komandos tikslai gana rimti ir įdomūs. Tai ne vienadienė ar vienų metų programa. Ji numatyta mažiausiai trejiems metams. Galvojama ir apie krepšinio gaivinimą Panevėžyje, ir ne tik apie LKL. Svarstomos perspektyvos žaisti VTB lygoje. Ir tos kalbos gana realios. Mus, kaip trenerius, tokie dalykai, žinoma, domina. Jeigu viskas klostysis taip, kaip planuojama, Panevėžio perspektyva tikrai yra gana gera.

REKLAMA

O jūs pats „Lietkabelyje“ liksit?

Buvome pasirašę sutartį iki šio sezono pabaigos. Dabar kalbėjomės su klubo vadovybe, bet kol kas dar nežinome, kur žaisime. Nuo to priklausys ir trenerių situacija, taip pat ir žaidėjų. Čia yra daug niuansų. Bet drauge su sūnumi Mindaugu ( Mindaugas Brazys - trenerio asistentas - red.) neatmetame galimybės toliau tęsti darbą „Lietkabelyje.“ Ateitis parodys.

Jeigu liksite, turėsit pranašumą, lyginant su šiuo sezonu..

Taip, klubai, ir ne tik Lietuvos, daro didelę klaidą. Vadovai galbūt įsivaizduoja komandą vienaip ir komandą pradeda komplektuoti patys. Po to susiranda trenerį, kuris pakliūva į tokią dvigubą situaciją. Jis nori dirbti, gauna kontraktą, bet yra krepšininkų, kurie pagal trenerio vizitą galbūt tai komandai visai netinka. Todėl būna savotiška trintis tarp klubo vadovybės, trenerių ir tarp žaidėjų. Aš galvoju, kad klubai pirmiausia turi pasirašyti sutartį su treneriu. Ir treneris turi formuoti komandą pagal savo viziją. Kai mes lapkričio mėnesį pradėjom dirbti, nei žaidėjų pažinojau, nei žinojau jų galimybių.

Po Naujųjų metų komandą paliko daug legionierių, pasveiko lietuviai, komandą papildė nauji žaidėjai, kurių mes norėjome. Kai atsiranda tarpusavio ryšis, supratimas, būna ir rezultatai. Tai labai svarbu, kai galvojama apie ateitį. Jeigu būtume dirbę Panevėžyje nuo pat pradžių, galbūt viskas būtų buvę kitaip. Nereikia norėti, kad per vienus metus „Lietkabelis“ taptų superkomanda. Manau, kad jau įrodėm, jog galim kautis su geriausiomis Lietuvos ekipomis kaip lygus su lygiais, kai ką ir įveikti.

Šiandien startuoja LKL ketvirtfinaliai. Kuri pora jums atrodo įdomiausia, kuri netikėčiausia ir ko iš jų tikitės?

Trys poros yra įdomios. Jeigu kalbėsime apie Prienų ir „Juventus“ porą, uteniškiai demonstruoja gerą sportinę formą. O Prienų 7 - 8 žaidėjams atlaikyti visą sezoną ir siekt aukščiausių tikslų labai sunku. Labai daug priklausys ,nuo to ar visi jie sveiki ir kokios būklės jie pasieks šitą atkrintamųjų varžybų stadiją. „Juventus“ turi gana ilgą suoliuką, paskutiniu metu jie tokie „užsivedę“. Tai labai įdomi pora.

REKLAMA

Jau nekalbant apie Klaipėdą ir Šiaulius. Šiauliečiai pastaruoju metu demonstruoja tikrai labai gerą žaidimą. O „Neptūno“ kreivė po pergalės prieš „Žalgirį“ eina žemyn, žaidėjai atrodo pavargę, nežinau, ar fiziškai, ar psichologiškai. Šitoj poroj taip pat įdomi intriga. Net negalėčiau pasakyti, kas turi pranašumą. „Rytas“ su Kėdainiais - čia nėra ką kalbėti.

„Žalgiris“ su Pasvaliu. “Žalgiris“ bet kokiu atveju yra „Žalgiris“. Būna dienų, kai ekipa gali prasčiau sužaisti, pralaimėti. Bet kai ateina toks svarbus momentas ir treneriai, ir žaidėjai būna nusiteikę maksimaliai. Kad ir kaip gerai žaistų Pasvalys, manau, kad favoritas „Žalgiris“, nors nei vienai, nei kitai komandai nebus lengva.

Atkrintamųjų varžybų pirmosios rungtynės:

„Žalgiris“ – „Pieno žvaigždės“ (balandžio 30 d, 19.00 Kaunas)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų