Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį į NBA kovas stojo Jonas Valančiūnas ir Memfio „Grizzlies“ (1/3). Lyderį Ja Morantą praradęs Memfio klubas krito ant lietuvio pečių, tačiau išvykoje 107:126 (19:31, 21:35, 31:30, 36:30) nepasipriešino Bostono „Celtics“ (3/2).

Jonas Valančiūnas rezultatyvumu pranoko visus komandos draugus – per 24 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 5 kartus suklydo.

„Grizzlies“ pirmavo tik rungtynių pradžioje (4:0). Nuo to momento „Celtics“ ir karjeros rungtynes žaidęs Jaylenas Brownas neleido varžovams pagalvoti apie pergalę ir sėkmingai kėlė pranašumą. Sumažinti jį iki 20 taškų lietuvio klubui pavyko tik ketvirtajame kėlinyje.

„Grizliai“ šiose rungtynėse vertėsi be praėjusio sezono metų naujoko Ja Moranto – jis dėl traumos nežais bent 3 savaites.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 42 (7/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 16, Marcusas Smartas 14, Danielis Theisas 12 taškų.

„Grizzlies“: J. Valančiūnas 20, Gorgui Diengas 17, Dillonas Brooksas ir Desmondas Bane'as po 16, Brandonas Clarke'as 10 taškų.