„Australian Open“ startas nukeltas trims savaitėms

Pirmasis kitų metų „Didžiojo kirčio“ serijos turnyras „Australian Open“ turėjo vykti sausio 18-31 dienomis, bet panašu, kad jo starto teks laukti iki vasario 8 d.

Australijoje galioja itin griežti apribojimai dėl koronaviruso pandemijos, o užsieniečiams į šalį patekti labai sudėtinga. Australijos teniso federacija ilgai derėjosi su vietine valdžia, kad ši leistų atvykti šimtams tenisininkų ir sudarytų jiems sąlygas treniruotis.

Pagal dabartinį planą tenisininkai į Australiją bus įleidžiami sausio 15 d. ir nuo tada turės 2 savaites izoliuotis. Po neigiamo koronaviruso testo jie galės pradėti treniruotes su vienu partneriu. Antrąją izoliacijos savaitę, gavus neigiamus testų rezultatus, treniruotėse vienu metu galės dalyvauti jau po 4 žaidėjus.

Visi tenisininkai gyvens savotiškame „burbule“, o viešbutį galės palikti 5 valandoms per dieną: 2 valandas jie galės praleisti korte, 2 valandas treniruočių salėje ir 1 valandą – restorane ar valgykloje.

Žaidėjų izoliacija turėtų baigtis pačioje vasario pradžioje, kai iki „Australian Open“ starto bus likusi savaitė. Per tą laiką tikimasi surengti žemesnio rango ATP ir WTA turnyrus, kurie būtų kaip „apšilimas“ prieš svarbiausią startą. Visgi, pernai startavęs „ATP Cup“ turnyras šiemet veikiausiai negalės įvykti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų