Viena futbolininkė atsisakė pagerbti Maradonos atminimą: paaiškino, kodėl atsuko nugarą

Prieš draugiškas moterų futbolo rungtynes tarp „Viajes Interrias FF“ ir „Deportivo Abanca“ klubų buvo nuspręsta pagerbti mirusio Diego Maradonos atminimą.

Visgi, tokie planai patiko ne visoms žaidėjoms. Kol kitos „Viajes Interrias FF“ žaidėjos tylos minute pagerbė D.Maradonos atminimą, ispanė Paula Dapena atsisėdo, atsuko nugarą ir išsiskyrė iš visų.

„Kai tik sužinojau, kad bus norima jį pagerbti tylos minute, iš karto pasakiau, kad to nedarysiu. Nerodysiu pagarbos prievartautojui, pedofilui ir smurtautojui“, - rėžė P.Dapena.

Ispanė pasipiktino tuo, kad kiek anksčiau per tarptautinę kovos prieš moterų smurtą dieną niekas nesugalvojo pagerbti nukentėjusių moterų tylos minute: „Niekas tylos minute tada nepagerbė aukų. Aš tikrai nesiruošiu rodyti pagarbos smurtautojui, kai aukos buvo pamirštos“.

Futbolininkės sprendimą pasmerkė nemaža dalis internautų, mat D.Maradona nebuvo nuteistas dėl tų dalykų, kuriuos akcentavo P.Dapena.

„Ne tik aš, bet ir mano komandos draugės buvo užsipultos socialiniuose tinkluose. Mums grasino mirtimi, rašė, kad suras, kur gyvename, ateis į namus ir sulaužys mums kojas“, - AS pasakojo P.Dapena. 


Rašyti komentarą...
K
Kuuka
2020-12-01 20:25:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų