Sekmadienį UEFA Tautų lygos turnyre didžiausio dėmesio sulaukusioje Belgijos ir Anglijos rinktinių dvikovoje nugalėjo šeimininkai, o Lenkijos futbolo rinktinė ilgai ir sunkiai vargo Italijoje, kur patyrė pralaimėjimą.

Belgijos rinktinė namuose be didesnių sunkumų 2:0 (2:0) įveikė svečius iš Anglijos, kuriems tai buvo jau antrasis pralaimėjimas šių metų Tautų lygoje.

Įvarčius belgų komandoje 10 ir 24 minutėmis pelnė Yuri Tielemansas ir Driesas Mertensas. Šioje grupėje belgai prieš paskutinį turą yra pirmoje vietoje, anglai lieka trečioje.

Lenkijos rinktinė sekmadienio vakarą sužaidė vieną sunkiausių šių metų mačų ir 0:2 (0:1) neprilygo Italijos futbolininkams. Lenkai dvikovą baigė be vieno žaidėjo, nes 77 minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvartyas Jacekas Goralskis.

Įvarčius Italijos rinktinėje pelnė Jorghino (27 min.) ir Domenico Berardi (84 min.). Šioje grupėje italai prieš paskutinį turą užima pirmąją vietą, lenkai į antrąją vietą užleido Nyderlandus ir šiuo metu yra treti.