lewandowskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lewandowskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lewandowskis“.

Pratęsime kritusi „Barcelona“ eliminuota iš Ispanijos taurės

Ispanijos „Copa del Rey“ varžybose savo pasirodymą užbaigė „Barcelona“ futbolininkai. Taurės ketvirtfinalyje katalonų žygį nutraukė Bilbao „Athletic“. Jie namuose po pratęsimo 4:2 palaužė „Barceloną“. Jau pirmąją rungtynių minutę „Athletic“ pelnė įvartį. Sužaidus 36 sekundes kamuolys atsidūrė pas Gorka Guruzeta, o šis gavęs progą smūgiui baudos aikštelėje jos nepraleido. 26-ąją minutę po kuriozinės situacijos rezultatas tapo lygiu.
2024-01-25

Roberto Lewandowskio įvarčiai lėmė „Barcelonos" pergalę Ispanijoje

„Barcelonos" klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Alaves“ futbolininkus. Samu Omorodionas sužaidus 18 sekundžių tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Alaves“ į priekį 1:0. Joao Felixas 12-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Antonio Sivera. Tikslaus perdavimo sulaukęs Robertas Lewandowskis 17-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.
2023-11-12

Ryškiausios futbolo žvaigždės sveikina su šv. Kalėdomis

Garsiausios futbolo žvaigždės Karimas Benzema, Robertas Lewandowskis Erlingas Haalandas, Mohamedas Salah ir kiti pasidalijo savo socialinių tinklų paskyrose nuotaikingomis nuotraukos su šeimomis ir sveikinimais Šv. Kalėdų proga.
2022-12-25

Lewandowskis nerealizavo auksinės progos: mačas tarp Lenkijos ir Meksikos baigėsi lygiosiomis

Dar vienos lygiosios užfiksuotos FIFA Pasaulio taurėje. Katare vyksiančiame pasaulio čempionate antradienio vakarą Meksikos ir Lenkijos mačas baigėsi be įvarčių – 0:0. Nors visų rungtynių metų įvairesnį, gražesnį ir patrauklesnį žiūrovo akiai futbolą žaidė meksikiečiai, geriausią progą pasižymėti turėjo mūsų kaimynai lenkai. 53 min.  superžvaigždė Robertas Lewandowskis meistriškai prasprūdo tarp trijų meksikiečių gynėjų, o baudos aikštelėje buvo grubiai tempiamas už marškinėlių.
2022-11-22

Didysis futbolas: Lewandowskis spindėjo Ispanijoje, Messi – Prancūzijoje

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis 20-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Jaume Costa 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau katalonų vartininkas Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį. Antonio Sanchezas 52-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau M.Andre ter Stegenas dar kartą apgynė vartus.
2022-10-02

Robertas Lewandowskis mušė triskart, „Bayern“ triuškino varžovus

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Koln“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis jau 9-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Corentinas Tolisso 25-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Markas Uthas 31-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarči...
2022-01-15

Vokietijoje „Bayern“ pralaimėjo neparankiausiam savo varžovui

Daugkartiniai Bundesligos čempionai Miuncheno „Bayern“ patyrė trečią pralaimėjimą šiame sezone. Po žiemos švenčių pertraukos atsinaujinusių Bundesligos pirmenybių 18 ture „Bayern“ namie 1:2 pralaimėjo Menchengladbacho „Borussia“ ekipai. Dėl Covid-19 ribojimų be žiūrovų vykusiame mače Miuncheno klubas jau 18 minutę išsiveržė į priekį po Roberto Lewandowskio įvarčio, bet „Borussia“ greitai persvėrė rezultatą.
2022-01-07

Top-10: daugiausiai įvarčių XXI amžiuje pelnę futbolininkai

Portalas „Givemesport“ sudarė stipriausiose penkiose futbolo lygose rungtyniaujančių futbolininkų dešimtuką, kurie pelnė daugiausiai įvarčių XXI amžiuje. Šio sąrašo viršūnėje atsidūrė šiuo metu „Manchester United“ garbę ginantis Cristiano Ronaldo, kuris per 1066 sužaistų rungtynių pelnė net 797 įvarčius. Antroje vietoje lieka į Prancūziją, Paryžiaus PSG rungtyniauti persikėlęs Lionelis Messi, pasižymėjęs 758 kartus.
2021-12-18

Belgai įveikė anglus, o Lenkijos rinktinei – ypač sunkus vakaras Italijoje

Sekmadienį UEFA Tautų lygos turnyre didžiausio dėmesio sulaukusioje Belgijos ir Anglijos rinktinių dvikovoje nugalėjo šeimininkai, o Lenkijos futbolo rinktinė ilgai ir sunkiai vargo Italijoje, kur patyrė pralaimėjimą. Belgijos rinktinė namuose be didesnių sunkumų 2:0 (2:0) įveikė svečius iš Anglijos, kuriems tai buvo jau antrasis pralaimėjimas šių metų Tautų lygoje.  Įvarčius belgų komandoje 10 ir 24 minutėmis pelnė Yuri Tielemansas ir Driesas Mertensas.