Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Koln“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis jau 9-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Corentinas Tolisso 25-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Markas Uthas 31-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

R.Lewandowskis 62-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padidino svečių pranašumą 3:0. Netrukus puolėjas dar kartą tiksliu smūgiu nubaudė varžovus ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:0.