Ispanijos „Copa del Rey“ varžybose savo pasirodymą užbaigė „Barcelona“ futbolininkai.

Taurės ketvirtfinalyje katalonų žygį nutraukė Bilbao „Athletic“. Jie namuose po pratęsimo 4:2 palaužė „Barceloną“.

Jau pirmąją rungtynių minutę „Athletic“ pelnė įvartį. Sužaidus 36 sekundes kamuolys atsidūrė pas Gorka Guruzeta, o šis gavęs progą smūgiui baudos aikštelėje jos nepraleido.

26-ąją minutę po kuriozinės situacijos rezultatas tapo lygiu. Šeimininkų gynėjas atsidūręs netoli savo vartų bandė išmušti kamuolį toliau nuo pavojaus, bet jis pataikė tiesiai į Roberto Lewandowskio koją, nuo kurios jis suspurdėjo vartų tinkle.

Po kelių minučių apie save priminė „Barcelona“ talentas Lamine Yamalas. 16-metis suklaidino gynėją ir nugabeno kamuolį prie pat varžovų baudos aikštelės, iš kur jis atliko tikslų smūgį į vartus.

Antrąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo „Athletic“ komanda. Iš arti skersuotą kamuolį galva į vartus pasiuntė Oihanas Sancetas.

Po pelnyto įvarčio šeimininkai dažniau nei jų varžovai atakavo, bet „Barcelona“ turėjo progų iškovoti pergalę per pagrindinį laiką. Visgi, dukart atakos smaigalyje atsidūręs L. Yamalis liko nieko nepešęs. Iš pradžių jis pabėgęs prieš vartininką nesėkmingai bandė perkelti per jį kamuolį, o vėliau po gynėjo klaidos jis suklaidino vartininką, bet iš aštraus kampo nesugebėjo pataikyti kamuolio į tuščius vartus.

Pratęsime ilgai nematėme smūgių, kol galiausiai „Athletic“ per pirmojo pratęsimo kėlinio pridėtą laiką surengė pavojingą ataką. Po nesėkmingo pasirodymo su Ganos rinktine Afrikos „Nacijų“ taurėje tik šiandien į Ispaniją sugrįžęs Inaki Williamsas pirmuoju bandymu pataikė į virpstą, tačiau pats pakartojo savo smūgį ir šį kartą buvo tikslus.

Antrajame pratęsimo kėlinyje tas pats I. Williamsas galėjo nužudyti „Barcelona“ viltis išsigelbėti. Visgi, iš labai arti jo atliktas smūgis pataikė oponentų vartininkui į veidą.

Galiausiai „Barcelona“ nubaudė N. Williamsas. Šis pasekė savo brolio pavyzdžiu ir paskutinę antrojo pratęsimo kėlinio minutę pelnė ketvirtąjį „Athletic“ įvartį.