Aišku, kur Arlauskis tęs savo karjerą

Penktą kartą Rumunijos čempionu tapęs, iš kurių trys kartai iš eilės, įskaitant ir paskutinį kartą, buvo su Klužo CFR klubu, Giedrius Arlauskis jau spėjo pranešti, kad jis palieka Rumuniją ir karjerą tęs kitoje šalyje.

G. Arlauskis (nuotr. SCANPIX)

„Esu labai laimingas ir noriu padėkoti savo vyrams, nes buvo periodu, kada norėjome pasiduoti, bet to nepadarėme ir tapome čempionais. Sunku palikti tokį klubą kaip CFR, kuriame dirba tiek daug ypatingų žmonių, žinantys ko nori iš gyvenimo. Marianas Copilu yra mano žmogus, mano prezidentas, kuris mane ir atvedė į Rumuniją. Su treneriu Danu Petrescu dirbome trejus metus. Esame du išprotėję vyrukai, bet atėjo laikas skirtis. Tikiuosi, kad jis liks CFR gretose“, – vietinei Rumunijos spaudai sakė G.Arlauskis.

Lietuvis žurnalistams dar nebuvo atskleidęs, kur bus jo kita karjeros stotelė. Visgi, spaudoje jau ne kartą buvo minima, kad vartininkas kelsis į Saudo Arabiją, kur sulaukė patrauklaus pasiūlymo.

Visgi vakar Digi Sport kanalo laidoje „Futbolo Klubas“, G.Arlauskis patvirtino, kad jis tikrai žais Saudo Arabijoje ir net įvardino tikslų klubą.

„Nuo rugsėjo mėnesio aš žaisiu Saudo Arabijoje, „Al-Shabab“ klube“, – TV laidoje atskleidė G.Arlauskis.

„Al-Shabab“ klubas šešis kartus yra tapęs Saudo Arabijos čempionu, bet paskutinį kartą tai padarė dar 2011/12 metų sezone. Šiame sezone Rijado miesto komanda užima devintą vietą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų