Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse minimaliu rezultatu svečiuose 1:0 privertė kapituliuoti „Kauno Žalgirio“ futbolininkus.

Mačas prasidėjo daugiau nei dešimčia minučių vėliau nei buvo suplanuota. Priežastis – laiku nepasirodęs greitosios medicinos pagalbos automobilis.

Atlikusios apšilimą, komandos ruošėsi dvikovos pradžiai, tačiau teisėjas Robertas Šmitas ją paskelbė tik tuomet, kai greitosios medicinos pagalbos automobilis jau buvo stadione.

Svečių gynėjas Andro Švrljuga 17-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Jurijus Bušmanas 56-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Philipas Otele 80-ąją minutę atliko pavojingą žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau komandos sėkmingai uždaryti jo nepavyko.

Valerijus Sabala 92-ąją minutę baudos aikštelėje krūtine susistabdęs kamuolį pasiuntė jį į vartų tinklą ir išplėšė „Sūduvai“ dramatišką pergalę 1:0.