„Žalgiris“ atsisako nežaisti arba neįsileisti žiūrovų: bus kaip bus

Kauno „Žalgiris“ trečiadienį vakare sulaukė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laiško, kuriame dėl koronaviruso grėsmės rekomenduojama atšaukti rungtynes su Milano „AX Armani“ arba jas žaisti be žiūrovų. Vis tik kauniečiai rungtynes žais ir tą darys su sirgaliais.

Th. Walkupas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

„Norime informuoti, kad gavome raštą iš SAM. Viena iš rekomendacijų buvo nežaisti rungtynių, kreipiamės į Eurolygą ir gavome informaciją, kad nukelti rungtynių negalime.

Kita rekomendacija buvo neįleisti žiūrovų, bet žaisti be sirgalių negalime. Žaisime su aistruoliais, nesvarstome galimybės žaisti be jų. Imsimės visų įmanomų apsisaugojimo priemonių ir stengsimės garantuoti visų saugų buvimą arenoje“, – teigė klubo direktorius Paulius Motiejūnas spaudos konferencijoje.

Paklaustas, kokią atsakomybę prisiims klubas, jeigu po rungtynių kils koronaviruso protrūkis, buvo lakoniškas.

„Įstatymai yra, visko laikomės. Bendradarbiaujame su SAM, stebime pasaulio organizacijų rekomendacijas, viską vykdysime, o kaip bus, taip bus. Italų sirgalių atvyksta labai nedaug. Pavieniai sirgaliai kreipėsi į mus, tokių tikrai vienetai. Jų arba nebus, arba bus labai mažai“, – teigė jis.

Vis tik, jeigu iš valstybės gautų įsakymą nežaisti rungtynių, „Žalgirio“ vadovai nurodymo klausytų.

„Jeigu mums bus nurodyta nedaryti rungtynių, tai aišku jų nedarysime“, – pabrėžė direktorius.

Pasak P. Motiejūno, yra galimybė susigrąžinti pinigus už bilietus, tačiau labai mažai lietuvių kreipėsi dėl to.

REKLAMA

Kauno „Žalgiris“ svečius iš Milano priims penktadienį 20 val., į šias rungtynes buvo išparduoti visi bilietai.

Milano komanda į Lietuvą atvyksta ketvirtadienį 19 val.

Primename, kad Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Ekstremalių situacijų operacijų centras trečiadienio vakarą kreipėsi į Kauno „Žalgirį“, rekomenduodamas atidėti penktadienį Kaune numatytas „Eurolygos“ krepšinio rungtynes su Milano „AX Armani“ arba jas žaisti be žiūrovų.

Ekstremalių situacijų operacijų centras nurodo teikiantis rekomendacijas išvengti masiško žmonių susibūrimo vienoje vietoje, atsižvelgdamas į tai, kad Europoje, ypač Italijoje, sparčiai didėja naujojo koronaviruso sukeliarnos užkrečiamosios ligos atvejų.

„Vienareikšmiškai – jei virusas būtų įvežtas Lietuvą ir išplistų arenoje, talpinančioje daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų, COVID-19 protrūkį suvaldyti būtų itin sunku“, – pažymima SAM rašte. 


Rašyti komentarą...
C
Cho cho cho
2020-02-27 11:26:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Žalgiris" galingesnis už Lietuvos teisėsaugą, sveikatos ministeriją... Kraupu. O ką palinkėti ? Aišku, kad sveikatos ir..., kad praloštų italams ?
O Lietuvos valdžia - tuščiagalviai. Minkšti besmegeniai.
Atsakyti
-15

E
Egle
2020-02-27 11:30:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trūksta žodžių tokiam sprendimui paaiškinti... Pikta žiauriai kai taip neatsakingai elgiamasi kitų atžvilgiu. Panašu, jog sportininkai nelabai turi smegenų
Atsakyti
-15

L
Lietuvė
2020-02-27 11:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir tai sąmoningumas??
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų