Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygoje patyrė penktą nesėkmę. Lietuvių dvikovoje tarp trenerių – Kęstučio Kemzūros ir Šarūno Jasikevičiaus – stipresnis buvo savų žiūrovų palaikomas Pirėjo „Olympiacos“ strategas. Tris kėlinius vyko atkakli kova taškas į tašką, bet tos realios kovos tarp krepšininkų Š. Jasikevičius lemiamu metu pasigedo labiausiai.

Žalgiriečiai išvykoje krito 74:83. Pirmąkart dviženklę persvarą šeimininkai įgavo tik įpusėjus ketvirtąjam kėliniui.

„Šitoje salėje reikia agresyvumo, reikia luptis. Per pirmą pusę metė tris baudas, gavome 15 taškų „iki bonuso“ situacijose. Nebuvome pasiruošę kovoti, luptis aikštelėje , – po dvikovos kalbėjo Šaras.

Be kovingumo, Š. Jasikevičių šįvakar nuliūdino ir faktas, kad komanda ne pirmą kartą pralaimi tiesioginiams savo varžovams dėl tų kelių realių vietų atkrintamosiose.

Ką pasakiau žaidėjams, kas labai jaudina, kad pralošinėjame tą vadinamą mūsų lyga. „Fenerbahče“ atsigaus, „Real“ jau atsigauna. Turime kabintis į savo lygą. Pralošėme namie „Zenit“, čia pralošėme prieš komandą, kuri tikrai neišgyvena pačių geriausių laikų. Gal tai žaidėjams kažkiek pakišo koją, bet aš šneku apie tą lyderystę jau daug kartų. Skaudu, kad taip daliname taškus“, – dėstė žalgiriečių treneris.

Keturi „Žalgiryje“ įprastai rezultatyviausi ir daugiausiai žaidžiantys praleidžiantys krepšininkai: Zachas LeDay, Edgaras Ulanovas, Marius Grigonis ir Nigelis Hayesas, kartu tesurinko 12 taškų. Patys žaidėjai akcentavo, kad dvikovoje juos iš vėžių išmušė varžovų gynyba.

Tiesa, M. Grigonius rungtyniauja su sužeista koja, todėl treneris nepraleido progos padėkoti jam už pastangas.

Negaliu to paaiškinti, nes žaidėjai tiesiog nesuprasdavo, kad prieš juos keičiasi. Jei „ketvirtas numeris“ nesupranta, kad prieš jį liko įžaidėjas... Esame jauna komanda ir reikia tuos dalykus praeiti, bet vėl sugrįžtame prie lyderystės, atsakingumo iš lyderių. Nežinau, tikrai noriu nulenkti galvą prieš Marių, jis nesitreniruoja prieš rungtynes, kažkiek susidursto tą koją ir bando padėti, bet tai negali tęstis ir tai yra labai blogai , – sakė Šaras.