Arvydas Sabonis pasisakė apie rinktinės pasirodymą ir FIBA elgesį specialiai tv3.lt iš Kinijos

Arvydas Sabonis šeštadienį po teisėjavimo skandalu pasibaigusio pralaimėjimo Prancūzijai ėmėsi visų veiksmų, kad Lietuvos rinktinės pasirodymas pasaulio čempionate dar būtų išgelbėtas, bet visos pastangos buvo bergždžios.

FIBA sekmadienį ryte atsiuntė atsakymą, kad mūsiškių protestas yra atmetamas ir lieka galioti skaudūs skaičiai 75:78, lėmę baigtą kovą dėl patekimo į ketvirtfinalį.

FIBA pripažino teisėjų klaidą – Rudy Gobertas neteisėtai lietė lanką ir turėjo būti įskaitytas taškas. Tokiu atveju rezultatas būtų buvęs lygus 76:76.

Tačiau jis liko 75:76, Nando de Colo smeigė dvitaškį, o desperatiškas Lietuvos tritaškis buvo netaiklus.

Iš karto po šio epizodo visa rinktinė puolė protestuoti, rašė oficialius raštus, bet pasiekė tik tiek, kad mače dirbę arbitrai daugiau nebedirs čempionate.

Praėjus beveik parai A. Sabonis nenoriai, bet sutiko pasidalinti mintimis apie įvykius Nandzingo arenoje.

Ko siekėte protestu?

Ko siekėme? Užprotestuoti rezultatą. Galų gale, kad peržiūrėtų video įrašą. Protestas buvo atmestas, niekas nieko nežiūrėjo. Tuo ir baigėsi.

Turėjote realių vilčių?

Ne. Kada čia taip buvo, kada nors... FIBA organizacijoje (kad patvirtintų protestą, – aut. past.). Turėjome atlikti, ką reikėjo.

Kaip argumentavo savo atsakymą, gal jums sakė daugiau?

Nieko, atsiųsta, kad atmestas ir viskas. Viskas, ką surašėme, kad tą ir tą, viskas tas pats ir pabaigoje parašyta, kad ne.

REKLAMA

Planuojate dar kalbėti?

Manau, kad jie ir patys mato. Reikės paskambinti ryt ar poryt, kai baigsis mūsų čempionatas. Ne tai, kad pasiklaust, bet padėkot už viską. Kad papasakotų. Juk gaila, kad sporte taip yra, jog sportininkas negali nulemti rezultato. Įvyksta tokie dalykai, kur kažkada kalbėjome prieš čempionatą. Kaip bebūtų, stipriausių teisėjų nebuvo, tikėjomės, kad bus (problemų, – aut. past.), bet kad šitaip įvyko... Gaila.

Ar jums žinomas naujo FIBA vadovo požiūris į Eurolygos teisėjų blokadą?

Nežinomas.

Tai, kad buvo teisėjai nušalinti, savotiška jūsų pergalė?

Jūsų daugiau, nes turėsit, ką rašyt. Mums tai nei šilta, nei šalta. Na, bent jau į tai reagavo, nubaudė. Kaip ir pripažino, kad buvo klaida.


Rašyti komentarą...
R
Rulis
2019-09-12 11:18:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu nors 0,1% padaryk ta ką Sabas yra padaręs tada kritikuok ir pats į pensiją eik!!!
Atsakyti
0

V
V
2019-09-15 23:25:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kas Saboni pakeis,kas toki autoriteta turi kaip jis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų