tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors praėjusi savaitė šalies keliuose buvo kone pavyzdinė, slidus savaitgalis gerų rezultatų neatnešė. Tinkamai neįvertinus galimų pavojų dalyvaujant eisme žuvo 3 žmonės. Savaitgalį eismo įvykių metu viso nukentėjo 29 žmonės, kurių daugiausia - keleiviai. 

Nors praėjusi savaitė šalies keliuose buvo kone pavyzdinė, slidus savaitgalis gerų rezultatų neatnešė. Tinkamai neįvertinus galimų pavojų dalyvaujant eisme žuvo 3 žmonės. Savaitgalį eismo įvykių metu viso nukentėjo 29 žmonės, kurių daugiausia - keleiviai. 

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos kelių policija pateikia savaitgalio eismo įvykių analizę ir skatina piliečius, ypač šaltuoju metų laiku, vairuoti atsakingai ir neskubėti:

REKLAMA

Penktadienio–sekmadienio eismo įvykiuose sužeisti 29 žmonės. Tarp sužeistųjų daugiausia keleivių, 12 žmonių, taip pat sužeisti 8 vairuotojai. Įvyko 9 užvažiavimai ant pėsčiųjų, sužeisti 9 žmonės, du iš jų – nepilnamečiai. Penki pėstieji buvo partrenkti pėsčiųjų perėjose. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 3 eismo įvykiai, sužeisti 4 žmonės.

REKLAMA

Per 3 paras policija užregistravo 115 techninių eismo įvykių, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 6 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Per 3 paras pareigūnai išaiškino 86 neblaivius vairuotojus, 39 vairuotojams nustatytas didesnis, negu 1,5 promilės, girtumas. Išaiškinti 96 asmenys, kurie vairavo, neturėdami tam teisės, 14 iš jų buvo neblaivūs. Taip pat išaiškini 28 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai, nustatyta 419 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimų, 53 dviračių vairuotojai eisme dalyvavo būdami neblaivūs.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį, 14.49 val., magistraliniame kelyje Vilnius–Lyda, neblaivus 28 m. vairuotojas, neturintis teisės vairuoti, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, kelio ruože, kur leistinas 90 km/val greitis, nesuvaldė vairuojamo automobilio „Peugeot 306“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Įvykio metu sužeistas ir į ligoninę paguldytas kartu važiavęs 19-metis keleivis, pats vairuotojas, kuriam buvo nustatytas 2,04 prom. girtumas, nenukentėjo.

REKLAMA

Penktadienio vakare, apie 19 val. Vilniuje, T. Narbuto g., automobilis "VW Passat", vairuojamas 24 m. vyro, partrenkė ir sužalojo nereguliuojama pėsčiųjų perėja ėjusį 75 m. pėsčiąjį. Garbaus amžiaus pėsčiasis dėl galvos traumos paguldytas į ligoninę. Kitos dienos vidurdienį vyras ligoninėje mirė.

Vėlų penktadienio vakarą, 23.41 val., Vilniuje, Geležinio Vilko g., sankirtoje su Noragiškių g., neblaivaus 32 m. vyro vairuojamas automobilis „Mercedes Benz CLK230“, nepasirinkus saugaus važiavimo greičio, nesuvaldytas nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į du gatvės apšvietimo stlpus, apvirto ir užsidegė. Įvykio metu sužeistas automobilio vairuotojas, jam nustatytas 1,42 prom. girtumas, vyras paguldytas į ligoninę.

REKLAMA

Šeštadienio vidurdienį, 11.48 val., Klaipėdos r., kelyje Klaipėda–Jokūbavas, Plikių mstl., 38 m. vyro vairuojamas automobilis nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į stacionarų greičio matuoklį bei įvažiavo į pakelės griovį. Eismo įvykio metu vairuotojas žuvo.

Šeštadienio popietę, apie 13 val. Kėdainiuose, Kauno g., automobilis „Opel Astra“, vairuojamas blaivaus ne tarnybos metu neuniformuoto Lietuvos kariuomenės techniko, bandant išvengti susidūrimo su priekyje prieš sukant į kairę sustojusiu automobiliu „VW Passat“, įvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Vauxhall Vectra“. Po smūgio automobilis „Opel Astra“ atsitrenkė į dar vieną automobilį. Per eismo įvykį sužaloti automobilio „Vauxhall Vectra“ vairuotojas ir kartu važiavusi keleivė, kurie gydomi ambulatoriškai, dar vienas keleivis paguldytas į ligoninę.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienio pavakarę, 17.35 val., Kaune, Veiverių g., automobilis „VW Golf“, vairuojamas ne tarnybos metu neuniformuoto blaivaus Lietuvos kariuomenės vyresniojo eilinio, partrenkė ir sužalojo staiga į kelio važiuojamąją dalį ne pėsčiųjų perėjoje išbėgusį neblaivų 36 m. pėsčiąjį. Pėsčiajam buvo nustatytas 1,70 prom. girtumas, vyras gydomas ambulatoriškai.

REKLAMA

Šeštadienio vakare, 20.10 val., Vilniaus r., Sužionių k., Pakrantės g., kelio važiuojamojoje dalyje, rastas 55 m. vyro lavonas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo nenustatytas automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų