Aktyvus seksualinis gyvenimas – raktas į ilgą gyvenimą vyrui, tačiau tik tada, jei šis yra ištikimas savo partnerei, - rodo naujausi tyrimai.

Medicininius tyrimus atlikę mokslininkai teigia, jog sveikas bei aktyvus intymus gyvenimas vyrams reiškia mažesnę širdies ir kraujagyslių ligų riziką, rašo suaugusiems.lt

„Tyrime pastebėjome akivaizdžią tendenciją – vyrai, galėję pasigirti aktyviu seksualiniu gyvenimu ir buvę ištikimi mylimosioms daug rečiau sirgo širdies ligomis bei jų gyvenimo trukmė buvo ilgesnė“,- pasakoja tyrimo koordinatorius.

Tai gana paprastai paaiškinama: padidėjęs seksualinis aktyvumas reiškia didesnę testosterono gamybą, o tai lemia mažesnę depresijos tikimybę bei geresnę širdies ir kraujagyslių veiklą, greitesnę medžiagų apykaitą.

Nesąžiningų partnerei vyrų sveikata, ypač širdies bei kraujotakos sistema, buvo prastesnė. Taip yra dėl neištikimybės patiriamo papildomo streso.

Tyrėjų teigimu, padidėjusi testosterono gamyba vyrams naudinga ir tuo, jog tai sudegina cukraus perteklių ir sumažina širdies smūgio riziką.

„Vyrai, sergantys diabetu, gali pajusti ypatingą aktyvaus seksualinio gyvenimo naudą. Tai taip pat padeda išvengti prostatos sutrikimų“,- pasakojo tyrime dalyvavusi gydytoja.


Rašyti komentarą...
?
???
2013-11-10 17:23:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebutinai aktyvus sexsas ilgina gyvenima,ta pati daro ir aktyvus gyvenimo budas t.y. sportas,fizinis darbas,aktyvus poilsis.
Atsakyti
0

m
mazgote
2014-04-01 10:35:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
dabar zinau kodel vyrai prievartauja moteris, nes jus taip brukat tai visomis priemonemis, tai juk nenormalu yra, paskui tie debilai negali valdytis ir puola moteris, jmoterys yra protingos joms budinga savitvarda, o vyrai yra savo impulsu komtroliuojami debilai ir skystakosiai kurie negali atsispirti moteri pamate,ar cia vyriskumas? mazgote tu ne vyras jei negali vyriskai priimt tau pasakyto ne!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų