Kiek moterų, tiek ir skirtingų sekso teikiamo malonumo išraiškos būdų. Tačiau palaimos kupinus garsus leidžia beveik visos. Taigi, kodėl moterys sekso metu dejuoja?
Tai visada tik malonumo ar galbūt kartais ir skausmo išraiška? O gal – tiesiog komunikacijos sekso metu būdas?
Moterys gali dejuoti dėl skirtingų priežasčių, tačiau vis tik dažniausia jų – susijaudinimo bei malonumo išraiška. Nors, pavyzdžiui, filmuose tokios scenos pateikiamos idealizuotai ir kaip itin garsios, bet realybėje būna įvairiai. Vienos moterys iš tiesų dejuoja garsiai ar net rėkia, o kitos leidžia prislopintus garsus arba iš viso tyli.
Apskritai moterys dejuoja ne tik paties lytinio akto metu. Šiuos garsus jos gali leisti ir tada, kai bučiuojasi ar prisiglaudžia. Beje, tam nebūtinas seksualinis susijaudinimas – kai kurios dejuoja ir tada, kai joms glostoma galva.
Tyrimai rodo, kad dejonės sekso metu turi teigiamą įtaką abiems partneriams. Moteris jaučiasi laisvai, atsipalaidavusi ir aiškiai parodo vyrui, kad tuo mėgaujasi, o pats vyras supranta, kad suteikia malonumą. Visada gera žinoti, kaip jaučiasi partneris, o dejonės – puiki to išraiška.
„Jeigu užsiiminėju seksu su moterimi, kuri nerodo jokių judesių ir neleidžia jokių garsų, atrodo, kad tai tampa mylėjimusi su mirusiu kūnu“, - nereta frazė iš vyrų lūpų. Mat pastariesiems patinka, kai silpnosios lyties atstovės taip pat įsijungia į procesą. Tos pačios dejonės, alsavimas vaidina svarbią rolę – patį aktą paverčia aktyvesniu.
Dažniausiai dejavimas sekso metu yra malonumo išraiška, tačiau kartais tai gali reikšti ir nemalonius pojūčius. Aistrų sūkuryje laukinė vyro jėga gali būti per stipri jautriausioms moters kūno vietoms, todėl pastaroji dejuoja ar net rauda iš bejėgiškumo ar skausmo. Tačiau tokiais atvejais paprastai netylima ir paprašoma didesnio švelnumo.
Suaugusiems.lt - Tikroviški vibratoriai