• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pavasaris – metas, kai puolame tvarkyti visas pakampes. Vaikų rūbų ir daiktų spintą – taip pat. Ką daryti su išaugtais kūdikio daiktais?

REKLAMA
REKLAMA

Juk taip sunku skirtis su pirmosiomis mažylio kojinytėmis, kurias jam apavėte vos gimusiam. O su pirmuoju čiulptuku? Nė kiek ne lengviau. Bet jei pasiliksite kojinytes ir čiulptuką – veikiausiai širdis neleis išmesti ir pirmosios kepurytės, megztinuko ir dar keleto dešimčių „pirmųjų“. O ir „antrieji“ ar „tretieji“, galima lažintis, nepaprastai brangūs ir mieli. Kaip vis dėlto nepersūdyti ir išties pasilikti tik tai, kas būtina?

REKLAMA

Pasilikite:

• Brangių žmonių dovanotus ir rankų darbo daiktus. Rinkdami arba gamindami juos žmonės sudėjo savo šilčiausius palinkėjimus mažyliui, jie spinduliuoja gerą energiją. Pasilikite ir saugokite kaip mielus prisiminimus.

• Jei planuojate ateityje turėti dar vieną kūdikį, tvarkingai sudėkite ir išneškite į rūsį ar sandėliuką trumpai naudojamus kūdikių reikmenis – vokelį, kombinezoniuką, antklodėles į vežimėlį ir kt. Taip pat ir nėščiosios bei gimdyvės reikmenis – korsetą, pientraukį, maitinimo drabužis.

REKLAMA
REKLAMA

• Šventiškus, proginius kūdikio rūbelius. Jie mažai dėvėti, tad puikiai tiks jaunesniam broliukui ar sesutei, juos galite atiduoti draugų, giminaičių kūdikiams.

• Kūdikio knygeles. Net jei ir mažylis jau aiškiai išaugo jų turinį. Vaikams patinka tas pačias paprastutes knygas skaityti vėl ir vėl.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

• Medinius žaislus. Jie patvarūs ir tikrai geri – gal dar prireiks?

Išmeskite arba atiduokite tuojau pat:

• Visus keliančius daug sentimentų, bet užimančius nemažai vietos ir nepraktiškus daiktus, o visų pirma – pliušinius žaislus, jei vaikas su jais nežaidžia (jie nehigieniški ir laikomi metų metus gali virsti bakterijų ir parazitų rojumi!).

REKLAMA

• Madingus rūbelius. Kartais ir patiems mažiausiesiems nuperkame tai, kas madinga vos keletą sezonų. Tad paskubėkite atiduoti šiuos rūbus jaunesnes atžalas auginantiems giminaičiams bei draugams, nes vėliau galbūt niekam jų ir nebeprireiks.

• Daiktus, kurių turite daug. Keletą porų botų, panašios paskirties kombinezonų, kuprinių. Juk dažnai nutinka taip, kad vieną nuperkate jūs, o kitą kas nors padovanoja. Užteks pasilikti po vieną tokį daiktą, o kitą parduokite arba atiduokite.

• Visus su baterijomis veikiančius žaislus. Jų ilgai laikyti nenaudojamų negalima.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų