Visada norėtumėme sužinoti, apie ką mano kiti ir su kokiomis problemomis jie susiduria, todėl šiandien turite puikią progą! Dalinamės atviromis žmonių išpažintimis seksologo kabinete...

...kartais taip noriu ištekėti, jog atrodo galėčiau sutikti tuoktis ir su kiemsargiu... (moteris, 46 m.)

…mane erzina, kai mažvaikai ieško subrendusių moterų. Jei turėčiau pinigų, tai dar ne tokį eržilą nusipirkčiau! Nors ne, gal geriau kailinius… (moteris, 30 m.)

…iki vestuvių nei karto nemačiau savo vyro daikčiuko, o gaila, nes tikrai būčiau gerai pagalvojusi tekėti man už to mažo pieštuko ar ne… (moteris, 37 m.)

…permiegojau aš vieną kartą su vienu labai turtingu vyru. Jo namuose buvo įvairiausių brangių daiktų, tačiau nustebino mane labiausiai jo tualetas. Pirmą kartą gyvenime mačiau unitazą su garso izoliacija! (moteris, 35 m.)

… jis atsiuntė man savo gražaus brolio nuotrauką, o į pasimatymą atėjo pats… (mergina, 16 m.)

…mano vyras ilgai nesutiko turėti vaikų, todėl paėmiau labai ploną adatą ir subadžiau keletą prezervatyvų. Dabar turime nuostabų sūnų ir vyras labai patenkintas. (moteris, 29 m.)

…kas sunkiausia bandant pasimylėti hamake? Tiesa, sunkiausia yra teisingai nusirengti... (moteris, 34 m.)

REKLAMA

…pas mus kaime pats svarbiausias bandoje yra labai visad sekso norintis jautis. Gerai būtų, jei jis tik prie karvių lįstų, bet jis ir melžėjoms ramybės neduoda. O moterys mūsų kaime vyrų demesiu neišlepintos,o ir šiaip jis kaime vienintelis alkoholio nevartoja. Nežinau, kaip tai moksliškai vadinasi, bet man atrodo, kad vieną dieną tas jautis vis tiek pasieks savo... (moteris, 44 m.)

… jau seniai dirbu maisto prekių parduotuvėje ir stebiu, kaip vyrai perka prezervatyvus. Jei perka prezervatyvus ir šokoladą, vadinasi eina pas meilužę, o jei prezervatyvus ir cigarečių – pas žmoną. O jei perka tik prezervatyvus, vadinasi tikisi, kad galbūt pasiseks... (moteris, 34 m.)

…armijoje skambinau ir rašiau net keturioms merginoms, bet nei viena manęs nesulaukė (vaikinas, 21 m.)

…mano vaikinas norėjo su manimi permiegoti. Jis man nelabai patinka, bet kito vaikino neturėjau. Nusprendžiau sutrukdyti jam su manimi permiegoti ir užliejau karštos kavos, na, patys žinote kur, bet pasirodo jiems tai nelabai trukdo užsiimti seksu... (mergina, 18 m.)

…vyrai nemoka rodyti dėmesio moterims, iš karto nori nusitempti į lovą. O aš taip negaliu: reikia juk viską vienam apie kitą sužinoti, meilėje prisipažinti... (moteris, 63 m.)

…iš savo patirties galiu pasakyti, jog blondinės lovoje dūsauja, brunetės aimanuoja, o juodaplaukės tyli kaip žuvis ir tik spokso į žvejį... (vyras, 29 m.) 


Rašyti komentarą...
a
as Antanas Unte
2013-12-27 14:58:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
visos grazios ir visi geidziami,,nebukim ziopli,,nebelaikas bus,kai nebestoves,ir lubrikantas reiks pirkt is pensijos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų