Važiuodami greitkeliu pražiopsojote reikalingą išsukimą? Jokių problemų tiesiog pavažiuojate kiek jums reikia atbuline eiga iki reikiamos atšakos arba jei tai jums atrodo nepatogu, tiesiog apsisukite ir važiuokite prieš eismą. Savaime suprantama, mes čia kalbame ironizuodami, tačiau kaip skelbia lenkų automobilių portalas Moto.pl, stoviniavimo tiesiog viduryje greitkelio, nesuvokiamo manevravimo ir važiavimo prieš eismą atvejų šalies greitkeliuose tik daugėja.

Kai kuriais atvejais taip elgiasi nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų apsvaigę vairuotojai, o kartais tai tiesiog sunkiai suvokiamo neatsakingumo pavyzdžiai. Mes visiškai sutinkame su kolegomis lenkų žurnalistais, kurių manymu, už tokį pavojingą vairavimą turėtų iškart konfiskuojamas automobilis ir atimamas vairuotojo pažymėjimas. Verčiau jau kuo ilgesniam laikui. Šiuo metu už eismo blokavimą ar važiavimą atbuline eiga greitkelyje pagal Lenkijoje galiojančius įstatymus gręsia 300 zlotų (247 litų) bauda ir 5 baudos taškai.

Maksimalus leistinas greitis magistralėse (110-130 km/h) yra didesnis nei kituose užmiesčio keliuose su asfalto danga todėl, kad be kita ko čia iki minimumo sumažinti priešpriešinio susidūrimo galimybė. Visgi kuomet atsiranda „lakios fantazijos“ vairuotojų važiuojančių prieš eismą, situacija keičiasi iš esmės ir galime tik numanyti, kokios būtų avarijų pasekmės. Žvelgiant į greitkelių stebėjimo kameromis užfiksuotus įrašus, galime padaryti gąsdinančią išvadą, kad tokie atvejai Lenkijos keliuose nėra tokie jau reti.

Belieka tik palinkėti, kad važiuodami kaimyninės šalies magistralėmis niekuomet nepapultumėte į tokią pavojingą situaciją:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų