REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Italų automobilių meistrai iš „Ferrari“ šią savaitę šį tą papasakojo apie naujausią ir tobuliausią kompanijos kūrinį – „Ferrari 599XX Evoluzione“. Taip pat buvo išviešintos ir kelios šio automobilio nuotraukos.

REKLAMA
REKLAMA

Automobilis vadinamas serijiniu, tačiau tai tik formalumų laikymasis – bus pagaminta tik keletas dešimčių tokių automobilių, o važinės jie dažniausiai ne bendrojo naudojimo keliais, lenktynių trasose.

REKLAMA

Kaip musulmonui Meka, taip tikram automobilių gerbėjui šventa vieta yra po šio „Ferrari“ variklio dangčiu – ne veltui kartais sakoma, kad „Ferrari“ parduoda variklius, o visa kita atiduoda nemokamai. Taigi, šiame automobilyje stovi 6,3 litro darbo tūrio V12 variklis, kuriam įsisukus iki 9000 apsisukimų per minutę galima džiaugtis 750 a.g. jėga.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, ši „Ferrari“ versija gali pasigirti ne tik varikliu, bet ir labai „gudriu“ aktyviu spoileriu – sparno kampas kinta priklausomai nuo važiavimo greičio. Italai teigia, kad čia jie pasiskolino „F1“ technologijas, nes elektronika nuolat stebi važiavimo sąlygas ir keičia sparno kampą. Rezultatas – važiuojant 200 km/h greičiu prie kelio automobilį spaudžia papildomi 440 k.g.

Šiame automobilyje stovi 6,3 litro darbo tūrio V12 variklis, kuriam įsisukus iki 9000 apsisukimų per minutę galima džiaugtis 750 a.g. jėga. (nuotr. Gamintojo)Šiame automobilyje stovi 6,3 litro darbo tūrio V12 variklis, kuriam įsisukus iki 9000 apsisukimų per minutę galima džiaugtis 750 a.g. jėga. (nuotr. Gamintojo)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų