„Bridgestone“ korporacija šiandien paskelbė apie sėkmingą didelės ir siauros koncepcinės padangos kūrimo ir bandymų procesą. Padanga taps visiškai naujos kategorijos produktu – ji yra gerokai siauresnė ir gerokai didesnio diametro negu dabar naudojamos įprastos padangos. Ji buvo sukurta stengiantis pasiekti kuo ekologiškesnius ir ekonomiškesnius rodiklius panaudojant naujausias technologijas.

„Didelės ir Siauros“ konceptinių padangų technologijos dėka ateityje automobiliai galės pasiekti kur kas didesnius kuro ekonomijos rodiklius ir dar mažesnes CO2 emisijas. Naujos kartos padangose bus naudojamas kur kas didesnis oro slėgis, negu dabar, o protektoriaus raštas ir gumos sudėtis sukurti specialiai šioms padangoms. Naujoji „Didelės ir Siauros“ konceptinės padangos technologija pasižymi neįprastai mažu pasipriešinimu riedėjimui ir gerokai didesniu sukibimu ant šlapios kelio dangos.

Kompanija skiria itin daug dėmesio naujai kuriamoms padangoms ir pasistengs, kad jos kuo greičiau atsirastų rinkoje ir būtų pradėtos naudoti praktikoje. Tikimasi, kad ši technologija bus panaudota „Bridgestone Ecopia“ padangose, skirtose ekonomiškiems ir ekologiškiems automobiliams. Naujosios padangos gali būti naudojamos kaip originali įranga naujos kartos automobiliuose ar kitose transporto priemonėse.

REKLAMA

„Didelė ir Siaura“ konceptinė padanga buvo demonstruojama „Bridgestone“ stende 83-joje Ženevos automobilių parodoje.

Naujosios technologijos charakteristikos

1. Aplinkosauginis efektyvumas

Naudojant didesnio diametro padangas ir aukštesnį oro slėgį jose, tapo įmanoma labiau įtakoti padangos kontakto su kelio paviršiumi savybes. Naudojant naująją technologiją optimizavus padangų struktūrą ir panaudojus tinkamas medžiagas, pasiektas pasipriešinimą riedėjimui, kuris yra apie 30 procentų mažesnis, palyginus su įprastomis 175/65R15 dydžio padangomis.


Rašyti komentarą...
a
as
2013-03-25 07:42:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
atrodys tragiskai
Atsakyti
0

T
Taigi
2013-03-25 08:30:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Masinos vazines su dviracio ratais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų