• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Balandžio 27–28 d. Kaune vyks pirmoji Lietuvos automobilių ir motociklų sporto paroda. Lietuvos sporto universiteto lengvosios atletikos manieže vyksiančiame renginyje žiūrovai vienoje vietoje galės išvysti įdomiausią ir greičiausią mūsų šalies lenktynininkų techniką bei susipažinti su jais pačiais.

REKLAMA
REKLAMA

„Lenktyninių automobilių ir motociklų parkas Lietuvoje – pakankamai turtingas savo įvairove ir neatsilieka nuo kaimyninių šalių, o techninės sporto šakos tuo ir įdomios, kad čia neužtenka būti vien tik geru atletu. Kaskart lenktynių trasoje varžomasi ir techniniais privalumais,“− pasakoja parodos sumanytojas Mantas Vybornas, vadovaujantis „Dolce Moto“ klubui.

REKLAMA

Pasak motociklų ir automobilių žiedinių lenktynių čempionatus rengiančio M.Vyborno, 2000 kvadratinių metrų parodos plote tikimasi sutalpinti 40 automobilių ir motociklų sporto klubų, pristatančių savo techniką. Parodos lankytojai galės iš arti pamatyti Pasaulio motociklų čempionatui paruoštą Šarūno Plado „Yamaha R6“, pačiupinėti legendinį Dovilo Čiutelės „žiguliuką“ bei gausybę kitos ralio, žiedo, drifto, plento, motokroso technikos.

REKLAMA
REKLAMA

Parodoje savo sportininkus pristatys ir Lietuvos kartingų sporto federacija, kurios atstovas Simas Juodviršis pernai buvo pripažintas geriausiu Lietuvos lenktynininku. Čia taip bus galima susipažinti ir su Jonu bei Ignu Gelžiniais, vienintelio lietuviško moterų ralio ekipažo narėmis Joana Survilaite ir Vesta Surviliene, bei kitais geriausiais mūsų dienų lenktynininkais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Automobilių ir motociklų sporto klubai bei varžybų organizatoriai dar gali suspėti tapti parodos dalyviais: registracija vyks iki balandžio 1 d., o sportininkams dalyvavimas parodoje nemokamas. Tuo tarpu žiūrovai, kurių per dvi parodos dienas tikimasi sulaukti net 12 000, įsigiję bilietus turės galimybę juos panaudoti ir dar viename automobilių bei motociklų sporto reginyje – gegužės 4-5 d.

Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje vyksiančioje „Auto-moto fiestoje“. Kaip ir praėjusiais metais, „Auto-moto fiestos“ ašimi bus Lietuvos automobilių ilgų distancijų žiedinių lenktynių ir Lietuvos motociklų plento žiedinių lenktynių čempionatų atidarymai, o vinimi taps Jurgio Kairio akrobatinio skraidymo pasirodymas.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų