Frankfurto automobilių parodoje SEAT pristatė ispaniško kompaktinio automobilio universalo versiją. „Leon ST“ yra strateginis modelis „Leon“ šeimoje, skirtas padidinti SEAT pardavimus šeimyninių ir įmonėms skirtų automobilių segmentuose. Vakarų Europos segmentas, kuriam priklauso naujasis „Leon ST“, sudaro apie 500 tūkst. transporto priemonių per metus ir užima pagrindinį vaidmenį tokiose rinkose kaip Vokietija, Jungtinė Karalystė, Italija, Austrija ir Šveicarija. Šioje kategorijoje įmonės nuperka apie 60 proc. visų automobilių, o Vokietijoje įmonės nuperka net iki 74 proc. universalų.

Naujasis „Leon ST“ Vokietijos, Ispanijos, Austrijos, Šveicarijos, Olandijos ir Portugalijos atstovybes pasieks lapkritį, o kitas šalis, tarp jų ir Lietuvą, – šiek tiek vėliau. Pristačiusi penkerių ir trejų durų modelius „Leon“ šeima ketina augti ir toliau.

„Naujasis „Leon ST“ atvers SEAT duris, leidžiančias užkariauti reikliausius klientus“, - naujo modelio pristatymo metu sakė SEAT Vykdomojo komiteto pirmininkas Jürgen Stackmannas. „Mes išgyvename stiprų pardavimų pakilimo periodą; mes augame nepaisydami neigiamų šios pramonės tendencijų. Mes išvystysime „Leon“ modelį į antrą ramstį, laikantį SEAT pamatus“, - pridūrė jis.

REKLAMA

„Aš didžiuojuosi būdamas SEAT prezidentas. Esu sužavėtas nenuginčijama mūsų produktų kokybe, nuostabiais inžineriniais sprendimais ir dizainu bei aukštos klasės kolegų ir darbuotojų kolektyvu“, - pirmojo pasirodymo metu Tarptautinėje Frankfurto parodoje sakė SEAT vadovas.

SEAT pardavimai dėl „Leon“ modelio sėkmės išaugo 11,4 proc.

Naujasis „Leon“ modelis vaidina pagrindinį vaidmenį, kuriant SEAT sėkmės formulę ir, drauge su „Ibiza“ modeliu, tampa antruoju svarbiausiu kertiniu prekinio ženklo akmeniu. Šiais metais SEAT visame pasaulyje pardavė daugiau nei 60 tūkst. „Leon“ modelių. Tai yra net 40 proc. daugiau, lyginant su tuo pačiu periodu praėjusiais metais. Dar iki pasirodymo rinkoje „Leon“ sulaukė milžiniškos sėkmės, laimėjo net 35 iš 55 prestižinių žiniasklaidos ir rinkodaros atstovų rengtų testų.

„Leon“ modelio sėkmė padidino 2013 m. SEAT pardavimus. Nuo sausio iki rugpjūčio Ispanijos automobilių kompanija visame pasaulyje pardavė 234.200 vnt. automobilių. Tai 11,4 proc. daugiau negu praėjusiais metais. Nepaisant bendro automobilių rinkos nuosmukio Europoje, SEAT stiebiasi vis aukštyn ir yra vienas sparčiausiai augančių prekinių ženklų. Laužydama tendencijas SEAT kompanija ypač sparčiai auga Vokietijoje (daugiau nei 26,4 proc. arba 50 600 vnt. bei patenka į sparčiausiai augančių automobilių markių dešimtuką), Ispanijoje (daugiau nei 5,9 proc. arba 43 000 vnt. - 2013 m. rinkos lyderis) ir Jungtinėje Karalystėje (daugiau nei 15,6 proc. arba 27 tūkst. automobilių).

SEAT pardavimų augimas pastebėtas ir Alžyre bei Turkijoje. Šiose šalyse atitinkamai buvo parduota 14.900 (daugiau nei 81,7 proc.) bei 6.500 (122,5 proc. augimas) automobilių. Meksikoje SEAT patenka į populiariausiųjų dešimtuką (14.000 parduotų automobilių iki dabar šiais metais). Už Europos ribų per pirmuosius aštuonis šių metų mėnesius SEAT pardavimai išaugo 27,1 proc.

„Leon ST“ – praktiškiausias ir elegantiškiausias universalas

Kaip ir penkerių bei trejų durų modeliai, taip ir „Leon“ versija universalo kėbulu bus gaminama Martorelio (Barselona) gamykloje, naudojant „Volkswagen Group MQB“ platformą. Trečiasis „Leon“ šeimos narys pasižymi dinamišku ir jaunatvišku dizainu, sportišku charakteriu ir išskirtiniu universalumu. „Leon ST“ ilgis siekia 4,535 mm, o bagažinės talpa – 587 litrus. Atlenkus galines sėdynes bagažinės talpą galima padidinti iki 1,470 litrų. „Leon ST“ galės pasiūlyti moderniąsias technologijas, tokias kaip pastovaus greičio palaikymo sistema su ACC radaru, adaptyvioji važiuoklės valdymo sistema DCC, kuri pagerina pakabos savybes ir kintamos jėgos vairo sistema, kuri, atsižvelgiant į greitį, leidžia dar geriau valdyti automobilį.

REKLAMA

„Ecomotive“ ir TGI – ekologiškiausios „Leon“ versijos

Frankfurto automobilių parodoje SEAT pristatė dvi „Leon“ versijas, pasižyminčias efektyvumu, mažomis emisijomis bei degalų sąnaudomis ir ekologiškumu. „Leon“ versija, turinti 1,6 litrų TDI CR „Ecomotive“ variklį, vidutiniškai naudoja vos 3,2 l degalų 100 km., o CO2 emisijų lygis tesiekia 85 g/km.

Dėl 1,6 TDI variklio, pasižyminčio 110 AG (81kW) galia ir 250 Nm sukimo momentu, ekologiškoji „Leon“ versija sugeba pasiekti didžiausią 197 km/h greitį. Su pilnu baku degalų ji gali įveikti 1500 km. „Leon Ecomotive“ gerbėjai galės rinktis iš trijų kėbulo tipų su „Reference“ arba „Style“ apdaila.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų