Vasarinės „Michelin“ lengvųjų automobilių padangos pelnė aukščiausius įvertinimus „ADAC“ ir „DEKRA“ bandymuose. Iš penkių Europos padangų gamintojų „DEKRA“ ir devyniolikos padangų modelių „ADAC“ bandymuose „Michelin EnergyTM Saver+“ užėmė pirmąją vietą ir buvo įvertinta 3 žvaigždutėmis.

„ADAC“ bandymuose 185/60 R 15 H dydžio „Michelin Energy Saver+“ padangos gavo įvertinimą „Geras“, atitinkantį 3 žvaigždutes. Padangos pelnė aukščiausius galimus įvertinimus kategorijose „Ypač subalansuotos“, „Geriausias ridos rezultatas“, „Tokios pat geros ant šlapios dangos“.

Tuo tarpu nepriklausoma tyrimų organizacija „DEKRA“, atlikusi našumo bandymą, per kurį Europos keliais buvo nuvažiuota 30000 km, įvertino, kad „Michelin“ padangų rida yra vidutiniškai 9300 km didesnė, o stabdymo kelias vidutiniškai 1,2 metro trumpesnis nei kitų gamintojų; taip pat per visą padangų eksploatavimo laikotarpį vidutiniškai sutaupoma 21 litras degalų.

Šios serijos padangų gamą pavasarį papildė 215/60 R16 ir 185/55 R16 dydžių padangos. Jose panaudotas naujasis patentuotas gumos mišinys „Eco N Grip“, ribojantis gumos kaitimą ir taip sumažinantis energijos sąnaudas. 14, 15 ir 16 colių padangos tinka daugumai automobilių, nes yra 61 skirtingi dydžiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų