Visiems vairuotojams puikiai pažįstama viena labiausiai erzinančių situacijų – kuomet atėjus prie automobilio pamatoma, kad vienintelį galimą išvažiavimą blokuoja kita transporto priemonė. Nors ne visi įniršio proveržiai tokiais atvejais buvo įamžinti vaizdo įrašuose, internete gausu pavyzdžių, kuomet žmogus, negalintis iš vietos pajudinti automobilio, tampa agresyvus ir dažnai imasi kraštutinių priemonių, kurios dažnai baigiasi svetimo turto sugadinimu.

Vaizdo įraše matomas incidentas buvo nufilmuotas pro greta įvykio vietos stovinčio daugiabučio langą. Siužetas itin paprastas: žmogus išeina į kiemą ir mato, kad jo klasikinį baltos spalvos „Lada“ sedaną blokuoja neteisingai pastatytas sidabrinis „Chevrolet Aveo“.

Natūralu, kad žmogus ketino surasti „Aveo“ šeimininką – tam buvo užsukęs į priešais stovinčio namo laiptinę, kur turbūt teiravosi, ar „Chevrolet“ vairuotojas vieši pas kažkurį iš jo gyventojų. Jis netgi mėgino pakratyti kelią užstojusį automobilį tam, kad suveiktų signalizacija, tačiau tai nepadėjo. Galiausiai vyrukas nusprendė „rimtai imtis“ reikalo, o kas nutiko – galite pažiūrėti patys šiame vaizdo klipe:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų