REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Automobilių, automechanikos ir laisvalaikio transporto priemonių parodoje „ALT 2013“ lankytojų šiemet laukia Lietuvoje analogų dar neturėjusi automobilių fotografijų paroda ir sportinių automobilių ekspozicija.

REKLAMA
REKLAMA

Geriausius savo darbus čia pristatys keturi žinomi automobilizmo fotografai: Giedrius Matulaitis, Algirdas Venskus (Waska.lt), Karolis Šliogeris (Vazz) ir Tauras Tunyla (TaT designs). Čia pat bus eksponuojami ir patys įspūdingiausi fotografijose matomi automobiliai.

REKLAMA

Šalia Giedraus Matulaičio fotografijų stovi galingas Audi S4 ir dar galingesnis, daugiau kaip 700 AG pasiekiantis Nissan Silvia S15 automobilis, kurį lietuvių auksarankiai sukūrė vadinamojo „drifto“ varžyboms. Žiedines lenktynes reprezentuos įspūdingas BMW. Šalia Algirdo Venskaus fotografijų galerijos stovės ralio varžyboms ruoštas Subaru Impreza WRX, o Karolis Šliogeris eksponuos čia pat stovėsiančio klasikinio BMW E21 nuotraukas. Tauras Tunyla demonstruos žiedinėms lenktynėms ruošto reto Mazda MX5 kabrioleto nuotraukas. Su šiuo kabrioletu jis pats dalyvaus „Fast Lap“ lenktynių serijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Tokios fotografijų parodos, kai šalia nuotraukų eksponuojami ir jų prototipai, Lietuvoje dar nebuvo. Vienas iš fotografų Giedrus Matulaitis teigia, kad lankytojams tai puiki proga pamatyti šiuolaikinę, modernią automobilių ir automobilių sporto fotografiją.

„Litexpo“ centre parodos lankytojai gali ne tik apžiūrėti gražiausias šalyje automobilių nuotraukas ir tose nuotraukose esančius automobilius, tačiau ir pabendrauti su pačiais fotografais, kurie mielai papasakos apie automobilius ir jų įamžinimo fotografijoje istoriją.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų