• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyriškis nusišovė bičiuliui priklausančiu ginklu

Dalia RAINYTĖ

Panevėžio mieste, viename Molainių gatvės namo bute, su šautine žaizda galvoje rastas negyvas Juozas Pakėnas (28 m.). Šalia gulėjo neaiškios markės pistoletas. Pirminiais duomenimis, J. Pakėnas nusišovė.

REKLAMA
REKLAMA

J. Pakėnas oficialiai registruotas Pasvalio rajone, Pumpėnų kaime, kur gyvena jo tėvai. Prieš porą metų jis su panevėžiečiu Gintaru Budreika buvo kaltinamas turto prievartavimu. Po vienos avarijos iš žmogaus už sugadintą automobilį jie pradėjo reikalauti dešimteriopo atlyginimo. Dėl to buvo iškelta baudžiamoji byla, tačiau teismui perkvalifikavus kaltinimą į savivaldžiavimą, J. Pakėnas buvo nuteistas 2 metams lygtinai.

REKLAMA

Apygardos prokuratūroje šiuo metu jam iškelta byla dėl plėšimo. J. Pakėnui taikytas ir Užkardymo įstatymas.

Kai pareigūnai apžiūrėjo butą, kuriame nusišovė J. Pakėnas, čia užėjo Panevėžio rajono Bobkalnio kaimo gyventojas Saulius Vidugiris (31 m.). Įtarus, jog J. Pakėnas nusišovė S. Vidugiriui priklausančiu pistoletu, šis buvo sulaikytas. Apylinkės prokuratūroje jam iškelta byla dėl neteisėto ginklo ir šaudmenų laikymo. S. Vidugiris yra žinomas ne tik Panevėžio policijai. Turimomis žiniomis, šis asmuo buvo sulaikytas Šiaulių miesto policijos kartu su Artūru Kibildžiu kaip pagrindiniai įtariamieji Šiaulių mokesčių inspekcijos sprogdinimu. S. Vidugiris buvo įtartas priklausąs vienai šio miesto nusikalstamai grupuotei ir laikomas A. Kibildžio bičiuliu. Neoficialūs šaltiniai patvirtino, jog tąkart nepavyko įrodyti S. Vidugirio dalyvavimo minėtame nusikaltime.

REKLAMA
REKLAMA

Panevėžyje S. Vidugiris buvo laikomas "Psicho" komandos nariu. (Psichas - Vitalijus Tuzovas - buvo nušautas 1996 metais "Svainijoje"). 1994 metais S. Vidugiris kartu su kitais aštuoniais V. Tuzovo bičiuliais buvo sulaikytas netoli Vilniaus. Jų automobiliuose pareigūnai rado ginklų ir šaudmenų.

Pagal J. Pakėno mirties faktą miesto apylinkės prokuratūroje iškelta baudžiamoji byla. Pareigūnai tiria, kokiu būdu neaiškios markės pistoletas pateko pas nusišovusįjį, taip pat kas galėjo J. Pakėną pastūmėti į savižudybę bei kodėl į jo nuomotą butą užsuko S. Vidugiris. Pagal Nusikaltimo užkardymo įstatymą, šiems asmenims, turimomis žiniomis, buvo uždrausta susitikinėti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų