LNK kviečia su ja švęsti jau dešimtąsias Velykas. Didįjį penktadienį velykinę LNK programą pradės ryškiausias praėjusių metų filmus ir, ko gero, viena didžiausių sensacijų visoje kino istorijoje „Kristaus kančia“.

Dar likus pusmečiui iki jo premjeros LNK eteryje, spauda svarstė, kas garsins „Kristaus kančią“ - meistriškai balsu įtampą kuriantis Kristupas Krivickas ar seksualaus balso savininkė Inga Valinskienė. Deja, spaudos prognozės nepasitvirtino - šis filmas bus rodomas originalo kalba ir subtitruojamas. Siekdamas maksimalios autentikos, Melas Gibsonas nufilmavo juostą senosiomis lotynų ir aramėjų kalbomis. LNK rodys filmą ne garsintą lietuviškai, o kaip ir visame pasaulyje - subtitruotą.

Filmas pasakoja apie 12 paskutinių Jėzaus Kristaus gyvenimo valandų. Nors jis sulaukė nemažai kritikos dėl pernelyg natūralistiškai vaizduojamo smurto, kraujo upelių ir žiaurios Jėzaus nukryžiavimo scenos, akivaizdu, kad tai pirmasis įtikimas filmas apie Kristų. Leidinys „The Hollywood Reporter“ pripažino filmo režisierių Melą Gibsoną įtakingiausiu metų žmogumi. Juk už jo paties pinigus nepriklausomos studijos sukurtas filmas uždirbo šimtus milijonų dolerių, suskaldė pasaulio bendruomenę į dvi priešiškas stovyklas ir sukėlė milžinišką kontroversiją, kurią net keletą mėnesių kaitino įvairūs protestai ir antisemitiniai išpuoliai. „Kas nužudė Jėzų Kristų?“ - bandymas atsakyti į šitą, regis, visiškai paprastą klausimą be galo papiktino pasaulio žydų bendruomenę, kuri pareiškė, kad jis „pasibjaurėtinas“, „draustinas“ ir „skatina rasinę neapykantą“.

REKLAMA

Didįjį šeštadienį, likus vienai dienai iki Velykų, LNK rodys net šešis įspūdingus filmus, kurie turėtų patikti visiems šeimos nariams. Vienuoliktą ryto į jūsų namus įsiverš „Šuo Skipas“, pusę pirmos - veiksmo komedija „Maverikas“, kurioje į laukinius vakarus kvies Melas Gibsonas. Trečią popiet - dar nematyta komedija visai šeimai „Moteris milžinė puola“. Penktą - bebaimis Jeanas Claude‘as Van Damme‘as - taip pat nematytame filme „Liūtaširdis“. Iš karto po „Dviračio žynių plius“ naujus „Spąstus teroristams“ paspęs Chuckas Norrisas. Devintą vakaro Antonio Banderasas bus ugnį sėjantis muzikantas kultiniame veiksmo filme „Desperado“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų