Vienai didžiausių įmonių grupių Lietuvoje „Rubicon group“ priklausanti bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ per šio mėnesio 17-21 dienas pardavė rekordinį skaičių bilietų – daugiau kaip 8 tūkst. arba apie 1,6 tūkst. per dieną. Tai daugiau kaip keturis kartus viršijo įprastus bendrovės pardavimus, bendra „Tiketa“ apyvarta per šias dienas sudarė daugiau nei 180 tūkst. litų ir dabar jau viršija 1 milijoną, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Daugiausia bilietų šiomis dienomis įsigijo krepšinio gerbėjai, mat sausio 22 dieną „Siemens arenoje“ vyko Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ komandų varžybos. Iš viso į šį renginį buvo parduota daugiau kaip 10 tūkst. bilietų.

Naudojantis „Tiketa“ bilietų platinimo sistema renginių lankytojai bilietus gali rezervuoti paskambinę telefonu, nusipirkti naudojantis internetu, o atsispausdinti paprastu spausdintuvu. „Tiketa“ prekybos bilietais taškai jau veikia ne tik Vilniuje, Kaune, bet ir Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje įsikūrusiose „IKI“ prekybos tinklo parduotuvėse.

Nuo savo veiklos pradžios „Tiketa“ jau išplatino apie 50 tūkst. bilietų į įvairius renginius. Per šiuos metus planuojama parduoti daugiau kaip 950 tūkst. bilietų, iš jų net 20 proc. – internetu.

„Tiketa“ bilietų platinimo sistema yra sukurta pagal užsienyje sėkmingai veikiančių tokių sistemų pavyzdį. Kitose šalyse, kuriose bilietai į renginius įsigyjami internetu, net dešimtys tūkstančių tokių bilietų yra išperkami vos per porą valandų. Tuo ši sistema yra naudinga renginių organizatoriams – internete parduodamus bilietus per trumpą laiką gali įsigyti didesnis žmonių skaičius nei kasose.

„Tiketa“ buvo įsteigta 1999 metais. Šių metų liepos 7 dieną ją įsigijo viena didžiausių įmonių grupių Lietuvoje „Rubicon group“, kuri įprastą bilietų pardavimą pertvarkė į modernią bilietų platinimo sistemą, siūlančią visą bilietų pardavimo paslaugų paketą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų