Kandidatų į prezidentus štabuose vyrauja skirtingos nuotaikos. Štai Česlovo Juršėno štabe, apsilankius "Omni Laiko" žurnalistui, tvyrojo melancholiška ramybė, tuo tarpu Petro Auštrevičiaus štabe skambėjo gyva muzika, sukosi poros, o dideliame ekrane norintys galėjo stebėti Europos futbolo rungtynes. Tiesa, vėliau, paaiškėjus rezultatams, daugelio susirinkusių veiduose matėsi nusivylimas.

Č. Juršėno štabe neteko pamatyti paties Č. Juršėno

Pirmiausia nuvykome į Česlovo Juršėno štabą, kuris yra įsikūręs Premjero žmonos Kristinos Brazauskienės vadovaujamame "Crowne Plaza Vilnius" viešbutyje. Ten tvyrojo palaiminga ramybė, kurią šiek tiek sudrumstė atvykęs laikinasis prezidentas Artūras Paulauskas ir jį fotografuojantys fotografai.

Štabo vadovas Gediminas Kirkilas A. Paulauskui aprodė štabą ir pavaišino saldainiais su Česlovo Juršėno atvaizdu. Mums paties Česlovo Juršėno pamatyti neteko.

P. Auštrevičiaus štabe - muzika ir futbolas

Petro Auštrevičiaus štabe, kuris yra įsikūręs "Barbacan" viešbutyje, tvyrojo visai kitokia nuotaika: grojo gyva muzika, dainavo Tomas Augulis. Susirinkę žmonės, kurių buvo kelis kartus daugiau nei Č. Juršėno štabe, šnekučiavosi tarpusavyje, norintys dideliame ekrane galėjo stebėti Europos futbolo rungtynes.

REKLAMA

Tarp savo rėmėjų, žurnalistų sukiojosi ir pats kandidatas į Prezidento postą Petras Auštrevičius, kuris buvo nusiteikęs linksmai ir pergalingai. Paklaustas, kada šiandien planuoja eiti miegoti, jis atsakė: "Šiandien tikrai ne. Tačiau rytoj kelsiuos anksti, nes ketinu parašyti pareiškimą atostogoms".

Visus štabus lankantis laikinasis prezidentas A. Paulauskas čia, skirtingai nei Č. Juršėno štabe, buvo paprašytas tarti keletą žodžių. Palinkėjęs sėkmės, jis prisipažino, kad net ir jo ketverių metų sūnus niūniuoja "Už Petrą, už Petrą...". Šis jo pasakymas sulaukė didžiulių P. Auštrevičiaus rėmėjų ovacijų.

Aiškėjant rinkimų rezultatams daugelio veiduose matėsi nusivylimas – susirinkę tikėjosi, jog P. Auštrevičius pateks į antrąjį turą. Tačiau didelio liūdesio nebuvo rodoma – P. Auštrevičiui sugrįžus iš Lietuvos televizijos, jis buvo sutiktas ovacijomis ir šūksniais. Vėliau štabe pasirodė konservatorių lyderis Andrius Kubilius.

V. Blinkevičiūtės štabe dominuoja moterys

Vilijos Blinkevičiūtės štabas yra įsikūręs Gedimino prospekto pradžioje. Ir nors plakatai šviečia iš antro aukšto langų, tačiau surasti patį štabą buvo ne taip lengva. Pirmiausia mes pataikėme į šalia esantį liberaldemokratų štabą. Ten tvyrojo absoliuti ramybė: sėdėjo vos keletas partijos vyrų ir žiūrėjo "Formulės" lenktynes. Sienas puošė R. Pakso plakatai. Buvęs nušalintojo prezidento patarėjas Remigijus Ačas mums smulkiai nurodė, kaip rasti V. Blinkevičiūtės štabą.

Pirmiausia krito į akis tai, kad V. Blinkevičiūtės štabe matėsi kur kas daugiau moterų nei kituose štabuose. Tačiau labai greitai paaiškėjo paslaptis: pasirodo, vyrai buvo susirinkę kambarėlyje, kur stebėjo futbolo rungtynes.

Atvykęs A. Paulauskas kartu su V. Blinkevičiūte išklausė BNS ir RAIT apklausos rezultatus. Nors juos išgirdus ir nebuvo matyti laimingų veidų, tačiau niekas per daug ir neliūdėjo, suprasdami, kad tikrieji rezultatai paaiškės Vyriausiajai rinkimų komisijai paskaičiavus balsus.

Kol pirminiai duomenys buvo palankūs V. Blinkevičiūtei, štabe vyravo džiaugsmingos nuotaikos. Vėliau jas keitė nusivylimas.

REKLAMA

Valdo Adamkaus štabe rinkosi garsūs žmonės

Valdas Adamkus į savo štabą atvyko apie 21.00 val. Sociologinės apklausos rodo, jog jis yra pirmojo turo lyderis.

Štabe jau yra Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Artūras Zuokas, partijos pirmininko pavaduotojas Eugenijus Gentvilas, Seimo Pirmininko pavaduotojas Gintaras Steponavičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų