Lietuvos keliuose per savaitę įvyko 88 autoavarijos, kuriose 12 žmonių žuvo, 119 sužeista. Tarp pastarųjų - 14 vaikų. Žuvo 7 vairuotojai, 2 keleiviai, 2 pėstieji, 1 dviratininkas. Žuvusiųjų amžiaus vidurkis - 51 metai. Žuvo 8 vyrai ir 4 moterys.

Policijos departamento Eismo priežiūros skyriaus teigimu, pastarosiomis savaitėmis labai pablogėjus eismo sąlygoms daug kur slidžiuose keliuose vairuotojai nepasirenka saugaus greičio, dažnai susiduria su kitais automobiliais. Nuo automobilių nukenčia kelkraščiais važiuojantys dviratininkai, pėstieji. Nelaimės dažnai atsitinka tamsiuoju paros metu prastai apšviestuose kelių ruožuose.

Taip vakare Joniškio rajone, kelyje Joniškis-Naujoji Akmenė, 43 metų šio rajono gyventojo vairuojamas automobilis "Opel Ascona" kliudė ir mirtinai sužalojo iš priešpriešinio eismo juostos į kairę pusę netikėtai dviračiu įvažiavusį 51 metų vyrą, šio rajono gyventoją.

Irgi vakare Kauno rajone, kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda, nuo kelio nuvažiavo ir į medį atsitrenkė automobilis "Volkswagen Passat". Automobilį vairavęs 48 metų minėto rajono gyventojas žuvo. Kartu važiavęs automobilio savininkas 24 metų vaikinas patyrė galvos traumą - jis paguldytas į ligoninę.

Alytaus rajone, kelyje Alytus-Seirijai-Lazdijai, 58 metų alytiškio vairuojamas automobilis "Ford Mondeo" įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su automobiliu "Iveco". Susidūrimo metu žuvo lengvojo automobilio vairuotojas ir 60 metų keleivė. Sužeidimus patyrę krovininio automobilio 41 metų vairuotojas ir 40-metė keleivė paguldyti į ligoninę.

REKLAMA

Sutemus Kaune, Veiverių gatvėje, 39 metų šio miesto gyventojo vairuojamas automobilis "Mazda MPY" įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliais "Volkswagen Golf" bei "Ford Fiesta". Šio įvykio metu žuvo pastarojo automobilio 19 metų keleivė. Sužeistas šį automobilį vairavęs 19-metis vaikinas bei 24 metų "Golf" vairuotojas ir jo vienmetė keleivė.

Varėnos rajone, kelyje Valkininkų geležinkelio stotis-Alytus, 23 metų kaunietis, vairuodamas automobilį "Ford Transit" ir lenkdamas automobilį "Opel Campo", slidžiame kelyje jo nesuvaldė. "Ford" atsitrenkus į "Opel", šis nuo smūgio įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir partrenkė kelkraščiu ėjusią 70 metų Varėnos rajono gyventoją. Moteris žuvo.

Mažeikių rajone, kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė, 40-metė Akmenės rajono gyventoja, vairuodama automobilį "Mazda 323F", slidžiame kelyje jo nesuvaldė. Automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kur susidūrė su "Volkswagen Transporter". Įvykio metu žuvo automobilio "Mazda" vairuotoja.

ELTA


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų