Praėjusį šeštadienį Perlojoje (Varėnos rajonas) įvyko jau tradiciniu tampantis "Perlojos respublikos" krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo žymūs politikai, užsienio ambasadų darbuotojai, žurnalistai bei pramogų pasaulio atstovai.

Po salvių sudužo langai

Visiems miestelio svečiams šeštadienį teko įsigyti "Perlojos respublikos" vizas. To išvengti nepavyko ir į šventę atvykusiam Seimo pirmininkui Artūrui Paulauskui, kuris už simbolinį mokestį nusipirko leidimą apsilankyti Perlojoje.

Prieš prasidedant varžyboms įvyko kovo 11-osios paminėjimas. Čia savo kalbas sakė parlamentaras Gediminas Jakavonis ir A.Paulauskas, kuris nepamiršo visus susirinkusius paraginti balsuoti referendume už stojimą į Europos Sąjungą.

Baigiantis susibūrimui iš simbolinės patrankos buvo iššautos kelios salvės, nuo kurių garso pradėjo kaukti ne tik automobilių signalizacijos, bet išdužo ir kelių perlojiškių namų langai.

Perlojiškiai "išdūrė" ambasadorius

Krepšinio turnyre, kuris vyko Perlojos vidurinėje mokykloje, dalyvavo keturios komandos - Perlojos, "Seimo", "Ambasadorių" ir "Šou žvaigždžių".

Pirmiesiems atstovavo nuolatos kartu besitreniruojantys miestelio moksleiviai, "Seimo" ekipos gretose rungtyniavo politikai A.Paulauskas, G.Jakavonis, Gintautas Šivickas, Eduardas Šablinskas, Mindaugas Bastys, Vytautas Markevičius, "Ambasadorių" garbę gynė Užsienio reikalų ministras Antanas Valionis bei Latvijos ir Baltarusijos ambasadų darbuotojai, o už "šoumenus" žaidė dainininkas Tomas Augulis, žurnalistas Kristupas Krivickas, muzikos prodiuseriai.

REKLAMA

Beje, "Seimo" komandos žaidėjai tik paskutinę akimirką gavo naują sportinę aprangą, mat praėjusią savaitę buvo apvogtas G.Šivicko automobilis, kuriame buvo specialiai komandai paruošta sportinė forma.

Šoumenai pavedė

Kaip ir reikėjo tikėtis, pilnutėlėje mokyklos sporto salėję pergalę šventė Perlojos krepšininkai, kurie įveikė visus varžovus. Antroje vietoje liko "Ambasadorių" ekipa, treti - "seimūnai". "Šou žvaigždžių" komandai nepavyko laimėti nei vienų rungtynių. Kaip "VL Vakaro žinios" sakė šios šventės organizatorius G.Jakavonis, "šoumenams" nepavyko suburti stiprios komandos. "Žadėjo dalyvauti ir Žilvinas Žvagulis, ir Rolandas Kazlas, bet pramogų pasaulio atstovai šeštadieniais mėgsta ilgiau pamiegoti, todėl ir nedalyvauja panašiuose renginiuose", - sakė G.Jakavonis.

Pasibaigus turnyrui jo dalyviai išvažiavo linksmintis į Varėnos miesto pirtelę. A.Paulauskas atsisakė šios pramogos ir su šeima išvyko aplankyti netoliese gyvenančios mamos.

"VL Vakaro žinios"


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų