Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasirašė potvarkį dėl Respublikos Prezidento aparato struktūros, etatų ir pareigybių sąrašo bei dalyvavo spaudos konferencijoje, kurioje žiniasklaidai pristatė savo komandą.

REKLAMA

Vidaus politikos ir analizės grupei vadovaus buvęs meras Darius Gudelis. Užsienio politikos grupei - ambasadorius Edminas Bagdonas. Nacionalinio saugumo grupei vadovauti sutiko Rytis Muraška. Kultūros, mokslo ir ugdymo grupei vadovauti patikėta Irenai Vaišvilaitei. Marius Lukošiūnas vadovaus Spaudos tarnybai, o Toma Birmontienė - Teisės departamentui, pranešė Prezidento spaudos tarnyba.

REKLAMA
REKLAMA

Prezidentas pažymėjo, kad įgyvendinant siekį gerinti socialinę ir ekonominę raidą, bus suformuotos dvi atskiros, Ekonomikos ir regioninės plėtros bei Socialinės apsaugos, patarėjų grupės. Šių grupių vadovus Prezidentas iš kelių kandidatų išsirinks dar šią savaitę.

Tapti visuomeniniu konsultantu ekonomikos klausimais sutiko Vilniaus banko patarėjas Gitanas Nausėda, o konsultantu sporto klausimais - Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas

Spaudos konferencijoje Prezidentas pasidžiaugė, kad komanda suformuota per rekordiškai trumpą laiką: "Tam teturėjome tik dvi savaites, kai visais kitais kartais, tiek man, tiek mano pirmtakams reikėjo mėnesio ar net dviejų. Be to, rinkomės labai kruopščiai, nes šalis turi karčios patirties, ką gali reikšti klaidos šioje srityje", - sakė Valdas Adamkus.

Respublikos Prezidentas pabrėžė, kad neatsisakys skaidrios veiklos principų bei netrukdys žiniasklaidai dirbti savo darbo: "Nesikišiu ir netrukdysiu žiniasklaidai atlikti jos pareigas. To nedarys ir mano patarėjai", - sakė šalies vadovas ir savo ruožtu pakvietė žurnalistus būti objektyviems ir visiems vienodai teisingiems.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų