Po Naujųjų metų per LNK startuoja dvi naujos “Dviračio šou” kūrėjų prodiusuojamos humoro laidos - žurnalas vyrams “Ragai” ir “Lalaila”.

LNK eteryje atgimsta “Radijo šou” veikėjai Česlovas ir Bronius, kurie parsisamdė dirbti žurnalo vyrams “Ragai” vedėjais. Du automobilių meistrai - Algis Ramanauskas ir Rimas Šapauskas - ves laidą iš garažo, kuriame taiso automobilius. “Česlovui ir Broniui atrodo, kad moterys užkariauja pasaulį, todėl jie sau pažadėję, kad į jų garažą neįžengs “depiliuota moters koja”, - laidos vedėjų filosofiją apibūdino vienas laidos kūrėjų Haroldas Mackevičius.

Du meistrai, bedirbdami savo darbą, spėja padiskutuoti visais svarbiausiais klausimais, nes mano esą visų galų meistrai ir specialistai. Česlovas ir Bronius laidoje mielai atsakys į žiūrovų laiškus. Pirmuosius klausimus laidai jau intensyviai rašo vilnietis Algirdas iš Turniškių pašto, Antakalnio seniūnijos. Kol kas klausimai nėra sudėtingi, todėl į juos lengvai atsako patys meistrai. Sudėtingesniais klausimais jiems padės daktaras Šiknavickas. “Bet elementariomis problemomis, tokiomis kaip prostatos uždegimai, pakonsultuos patys Česlovas ir Bronius”, - tikino H. Mackevičius.

Žurnalo vyrams “Ragai” vedėjai, kai jiems atsibos taisyti mašinas, vis bandys ieškotis kitų darbų. Pirmosiose laidose vyrai bus spėję padirbėti socialiniais darbuotojais, oro linijų dispečeriais ir kt. “Dirbdami socialiniais darbuotojais, prižiūrėjome vieną senuką. Jis visą gyvenimą varė ant Dievo - dėstė ateizmą ir už tai jam labai atsirūgo. Tas senukas - tai Petras Pečiūra”, - socialinio darbuotojo įspūdžius pasakojo A. Ramanauskas.

REKLAMA

“Galiu pasakyti tik tiek, kad jiems visi darbai atsibos ir jie vis grįš į garažą”, - sakė H. Mackevičius.

Laidos kūrėjai žada, kad Česlovas ir Bronius ateityje pabandys būti ir gėjais.

“O šiaip jie - dideli seksualiniai fantazuotojai, kliedintys, kad tiksliai žino, kaip pavergti bet kurią moterį. Tiesa, jie visa tai moka tol, kol į garažą neįžengia moteris”.

Be A. Ramanausko ir R. Šapausko, laidoje vaidins daug, bet nebūtinai profesionalių aktorių. Laida bus filmuojama tikrame garaže Vilniuje su tikra “svarke” (lietuviškai - virinimo aparatas). Į iš anksto pasirodžiusią kritiką, kad garaže šalta, H. Mackevičius nesigynė. “Taip, gavau du skundus, vieną - iš Rimo, kitą - iš Algio”.

Kitas “Dviračio šou” kūrėjų produktas - juokinga laida “Lalaila”. Ką reiškia “lalaila”, laidos kūrėjai nežino ir tai nenuostabu, nes, pavyzdžiui, laidos vedėjo asistentės net pačios neatskiria, kuri iš jų yra Zita, o kuri - Gita.

Laidą veda žinomas sunkiaatletis, olimpietis Ramūnas Vyšniauskas. “Jei jis du kartus pakėlė V. Adamkų, manome, kad pakels ir sunkų laidos vedėjo darbą”, - tikino H. Mackevičius.

“Lalaila” - nepretenzinga, lengvo pobūdžio laida” - taip ją apibūdina jos kūrėjai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų