Kauno miesto Marių gatvės gyventoja Genovaitė Krivickienė buvo senyvo amžiaus ir silpnos sveikatos. Kita vertus, gyvenimo būdo, kurį ji pasirinko, labai teigiamu negalėtum pavadinti - bute lankydavosi mėgstantys išgerti asmenys, su sūnumi Genovaitė irgi ne ypač sutardavo.
Tačiau tą 1999 metų gruodžio 28-osios naktį su moterimi kambaryje buvo tik neblaivus jos globėjas Kęstutis Kerdokas. Žodis po žodžio, ir jau po vidurnakčio jiedu susiginčijo. Kaip vėliau nustatė teismo medicinos ekspertai, ne mažiau kaip 16 smūgių kumščiais ir kojomis K. Kerdokas sudavė G. Krivickienei į galvą, veidą bei kitas kūno vietas ir padarė lengvus kūno sužalojimus. Dar ne mažiau kaip 6 smūgiai bejėgei senutei teko į krūtinę. Lūžo krūtinkaulis, raktikaulis, šonkauliai, plyšo plautis... Atsiradus komplikacijoms bei trauminiam šokui, G. Krivickienė mirė. O teismo medikai jos lavone rado 48 sužalojimus... Jie nužudytajai turėjo sukelti dideles kančias, kadangi, medikų teigimu, smurto metu ji nebuvo praradusi sąmonės.
Vėliau jau kasaciniame skunde Lietuvos Aukščiausiajam Teismui K. Kerdokas teigė sudavęs moteriai keletą smūgių, bet nužudyti jos nenorėjęs. Konfliktas kilęs esą dėl nuolatinio jos girtavimo. K. Kerdoko nuomone, teismas neįrodęs, jog moterį itin žiauriai nužudė būtent jis...
Tačiau skundas buvo vėliau. O pirmiausia Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija K. Kerdoką nuteisė 13 metų laisvės atėmimo bausme. Lietuvos Apeliacinio Teismo teisėjų kolegija nuteistojo ir jo gynėjo apeliacinius skundus atmetė. Nepatenkino kasacinio skundo ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija. Nuosprendis paliktas galioti.