Naująjį sezoną TV3 televizija pradeda su dvidešimt dviem populiariausiomis praėjusio sezono ir naujomis šio sezono laidomis ir dviem realybės šou: “Džiunglės” ir “Ekstremalūs pokyčiai”

Darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, kaip ir praeitą sezoną, TV3 žiūrovus pokalbiams ir gelbėjimo žygiams kviečia dviejų populiariausių kasdienių laidų Lietuvoje žvaigždės: 17.45 val. Nomeda Marčėnaitė pokalbių šou “Nomeda” ir 20.00 val. Aušra Kilkuvienė laidoje “TV pagalba” su “gelbėtojais”: Agne, Gediminu, Jonu, Andriumi ir dviem žaviomis blondinėmis Neringomis. Šiemet gelbėtojai stos į kovą su išnaudotojais ir gins lietuvius nuo jų visoje Europoje.

Pirmadienio vakarais 19.10 val. TV3 žvaigždės Ramunė Kurienė ir Vytautas Tulevičius ragina rinkti naują Lietuvos “be tabu” žmogų laidoje “Be tabu savaitė”, 20.30 val. viena populiariausių publicistinių laidų Lietuvoje “Abipus sienos” pasakoja istorijas, kuriose visada dvi sienos ir dvi tiesos…

Antradienio vakarais 19.10 val. Lietuvos žvaigždės - Geltona, Alanas Chošnau, Liveta Kazlauskienė, Stanislovas Buškevičius ir Vitalijus Cololo rengiasi ekstremaliems išbandymams realybės šou “Džiunglės”, o 20.30 val. Rūta Grinevičiūtė su studijos svečiais gvildena opiausias Lietuvoje problemas naujoje tiesioginėje TV3 aštrių pokalbių laidoje “Nesutinku!”.

REKLAMA

Trečiadieniais 19.10 val. laida “Komanda” žiūrovus kviečia gaudyti nusikaltėlių, o 20.30 val. kalbėtis apie meilę, gyvenimo intrigas, skausmus ir galimybę susitaikyti ragina kaip visada taikli TV3 žvaigždės Audronės Daugėlytės vedama laida “Labirintai”.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų