Žvaigždutė (*) pažymėti galimi lietuvių startai, kurie priklausys nuo pasirodymų kvalifikacinėse varžybose ir ankstesniuose varžybų etapuose. Graikijos ir Lietuvos laikas sutampa

Rugpjūčio 13 d. (penktadienis).

Žaidynių atidarymas - 21.00.

Rugpjūčio 14 d. (šeštadienis).

Plaukimas.

Vytautas Janušaitis (400 m kompl. būdu) - 10.00 (kvalifikacija), 19.00* (finalas)Aurimas Valaitis (100 m krūtine) - 12.15 (kvalifikacija), 20.06* (pusfinalis).

Dziudo.

Albertas Techovas (iki 60 kg) - 10.30 (atrankos kovos), 16.30* (finalai).

Irklavimas

Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis (porinė dvivietė) - 11.30 (kvalifikacija).

Rugpjūčio 15 d. (sekmadienis).

Krepšinis.

Lietuva - Angola (B grupė) - 9.00.

Plaukimas.

Saulius Binevičius (200 m l. stiliumi) - 10.27 (kvalifikacija), 19.12* (pusfinalis)Darius Grigalionis (100 m nugara) - 11.34 (kvalifikacija), 20.00* (finalas)Lietuvos rinktinė (estafetė 4x100 l. stiliumi) - 12.37 (kvalifikacija), 20.34* (finalas).

Buriavimas.

Giedrius Gužys ("Laser") - 13.00.

Boksas.

Rolandas Jasevičius (69 kg) - 15.00 arba 21.00 (kvalifikacinės kovos)

Dviračių sportas (plentas).

Rasa Polikevičiūtė, Jolanta Polikevičiūtė, Edita Pučinskaitė (grupinės lenktynės) - 15.00.Rugpjūčio 16 d. (pirmadienis).

REKLAMA

Šaudymas.

Daina Gudzinevičiūtė (tranšėjinė aikštelė) - 9.00 (kvalifikacija), 13.00* (finalas).

Irklavimas

Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis (porinė dvivietė) - 11.00 (paguodos plaukimai)

Plaukimas.

Paulius Andrijauskas (200 m peteliške) - 10.38 (kvalifikacija), 20.10* (pusfinalis)Saulius Binevičius (200 m l. stiliumi) - 19.16* (finalas)Darius Grigalionis (100 m nugara) - 19.34* (finalas).

Buriavimas.

Giedrius Gužys ("Laser") - 13.00.

Rugpjūčio 17 d. (antradienis).

Plaukimas.

Rolandas Gimbutis (100 m l. stiliumi) - 10.00 (kvalifikacija), 19.00* (pusfinalis)Edvinas Dautartas (200 m krūtine) - 11.14 (kvalifikacija), 19.49* (pusfinalis)Paulius Andrijauskas (200 m peteliške) - 19.20* (finalas).

Buriavimas.

Giedrius Gužys ("Laser") - 13.00.

Krepšinis.

Lietuva - Puerto Rikas (B grupė) - 14.30.

Rugpjūčio 18 d. (trečiadienis).

Irklavimas.

Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis (porinė dvivietė) - 9.40* (pusfinalis).

Plaukimas.

Pavelas Suškovas (200 m nugara) - 10.39 (kvalifikacija), 19.16* (pusfinalis)Vytautas Janušaitis (200 m kompl. būdu) - 11.47 (kvalifikacija), 20.10* (pusfinalis)Edvinas Dautartas (200 m krūtine) - 19.00* (finalas)Rolandas Gimbutis (100 m l. stiliumi) - 19.51* (finalas).

Dviračių sportas (plentas).Edita Pučinskaitė, Diana Žiliūtė, Jolanta Polikevičiūtė (atskiro starto lenktynės) - 13.00.

Boksas.

Jaroslavas Jakšto (per 91 kg) - 21.00 (kvalifikacinės kovos).

Rugpjūčio 19 d. (ketvirtadienis).

Irklavimas.

Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis (porinė dvivietė) - 11.00 (B finalas).

Plaukimas.

Rolandas Gimbutis (50 m l. stiliumi) - 10.00 (kvalifikacija), 19.00* (pusfinalis)Rimvydas Šalčius (100 m peteliške) - 11.10 (kvalifikacija), 20.29* (pusfinalis)Vytautas Janušaitis (200 m kompl. būdu) - 19.54* (finalas).

Boksas.

Rolandas Jasevičius (iki 69 kg) - 13.30* arba 21.30* (aštuntfinalis).

Buriavimas.

Giedrius Gužys ("Laser") - 13.00.

Krepšinis.

Lietuva - Graikija (B grupė) - 22.15.

Rugpjūčio 20 d. (penktadienis).

Lengvoji atletika.

Gintaras Andriuškevičius (20 km ėjimas) - 9.00 (finalas)Austra Skujytė (septynkovė) - 9.30 (100 m b/b), 10.40 (aukštis), 19.30 (rutulys), 20.50 (200 m)Agnė Egert (100 m) - 10.50 (kvalifikacija), 20.05* (ketvirtfinalis).

REKLAMA

Buriavimas.

Giedrius Gužys ("Laser") - 13.00.

Dviračių sportas (trekas).

Linas Balčiūnas arba Tomas Vaitkus (4 km asmeninės persekiojimo lenktynės) - 16.30 (kvalifikacija), 18.55 (pirmasis ratas)Simona Krupeckaitė (500 m gitas) - 17.15 (finalas).

Plaukimas.

Rolandas Gimbutis (50 m l. stiliumi) - 19.41* (finalas).

Rugpjūčio 21 d. (šeštadienis).

Lengvoji atletika.

Austra Skujytė (septynkovė) - 10.00 (tolis), 18.30 (ietis), 21.40 (800 m)Virgilijus Alekna (diskas) - 9.00 arba 11.30 (kvalifikacija)Agnė Egert (100 m) - 20.20* (pusfinalis).

Krepšinis.

Lietuva - JAV (B grupė) - 20.00.

Rugpjūčio 22 d. (sekmadienis).

Dviračių sportas (trekas).

Simona Krupeckaitė (sprintas) - 9.00 (kvalifikacija), 16.30 arba 17.20 (ketvirtfinalis)Vyrų rinktinė (4 km persekiojimo lenktynės) - 9.35 (kvalifikacija), 18.20 (pirmasis ratas).

Buriavimas.

Giedrius Gužys ("Laser") - 13.00.

Lengvoji atletika.

Živilė Balčiūnaitė ir Inga Juodeškienė (maratonas) - 18.00 (finalas).

Boksas.

Rolandas Jasevičius (iki 69 kg) - 20.30* (ketvirtfinalis).

Rugpjūčio 23 d. (pirmadienis).

Baidarių irklavimas.

Romas Petrukanecas (1000 m, vienvietė) - 8.30 (kvalifikacija).

Lengvoji atletika.

Kristina Saltanovič ir Sonata Milušauskaitė (20 km ėjimas) - 9.00 (finalas)Virgilijus Alekna (diskas) - 20.20* (finalas).

Krepšinis.

Lietuva - Australija (B grupė) - 11.15.Dviračių sportas (trekas).

Vyrų rinktinė (4 km persekiojimo lenktynės) - 16.30* (finalas dėl 3-4 vietų)Simona Krupeckaitė (sprintas) - 16.50* arba 17.20* (pusfinalis).

Boksas.

Jaroslavas Jakšto (per 91 kg) - 21.30* (ketvirtfinalis).

Rugpjūčio 24 d. (antradienis).

Baidarių irklavimas.

Alvydas Duonėla (500 m, vienvietė) - 8.30 (kvalifikacija)Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas (500 m, dvivietė) - 9.50 (kvalifikacija).

Graikų-romėnų imtynės.

Svajūnas Adomaitis (iki 55 kg) - 9.30 ir 17.30 (kvalifikacinės kovos)Mindaugas Mizgaitis (iki 120 kg) - 9.30 ir 17.30 (kvalifikacinės kovos).

Dviračių sportas (trekas).

Simona Krupeckaitė (sprintas) - 16.50* (finalas dėl 5-8 vietų) arba 18.20* (finalas dėl 3-4 vietų)Linas Balčiūnas arba Tomas Vaitkus (taškų lenktynės) - 17.30 (finalas).

REKLAMA

Sunkioji atletika.

Ramūnas Vyšniauskas (iki 105 kg) - 16.30 arba 20.20 val. (finalas).

Rugpjūčio 25 d. (trečiadienis).

Baidarių irklavimas.

Romas Petrukanecas (1000 m, vienvietė) - 8.30* (pusfinalis).

Graikų-romėnų imtynės.

Svajūnas Adomaitis (iki 55 kg) - 9.30* (ketvirtfinalis ir pusfinalis) ir 17.30* (finalas)Mindaugas Mizgaitis (iki 120 kg) - 9.30* (ketvirtfinalis ir pusfinalis) ir 17.30* (finalas)Mindaugas Ežerskis (iki 96 kg) - 9.30 ir 17.30 (kvalifikacinės kovos).

Dviračių sportas (trekas).

Diana Žiliūtė arba Simona Krupeckaitė (taškų lenktynės) - 16.45 (finalas).

Lengvoji atletika.

Rita Ramanauskaitė (ietis) - 19.00 (kvalifikacija)Mindaugas Norbutas (800 m) - 21.00 (kvalifikacija).

Rugpjūčio 26 d. (ketvirtadienis).

Baidarių irklavimas.

Alvydas Duonėla (500 m, vienvietė) - 8.30* (pusfinalis)Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas (500 m, dvivietė) - 9.20* (pusfinalis).

Graikų-romėnų imtynės.

Mindaugas Ežerskis (iki 96 kg) - 9.30* (ketvirtfinalis ir pusfinalis).

Šiuolaikinė penkiakovė.

Andrejus Zadneprovskis ir Edvinas Krungolcas (finalas) - 10.00 (šaudymas), 11.00 (fechtavimas), 14.20 (plaukimas), 16.10 (jojimas), 18.20 (krosas).

Krepšinis.

Lietuvos vyrų rinktinė - 14.30/16.30 arba 20.00/22.00 (ketvirtfinalis).

Lengvoji atletika.

Mindaugas Norbutas (800 m) - 19.30* (pusfinalis).

Rugpjūčio 27 d. (penktadienis).

Baidarių irklavimas.

Romas Petrukanecas (1000 m, vienvietė) - 8.30* (finalas).

Lengvoji atletika.

Daugvinas Zujus (50 km ėjimas) - 7.00 (finalas)Rita Ramanauskaitė (ietis) - 20.55* (finalas).

Boksas.

Rolandas Jasevičius (iki 69 kg) - 21.00* (pusfinalis).Jaroslavas Jakšto (per 91 kg) - 22.00* (pusfinalis).

Krepšinis.

Lietuvos vyrų rinktinė - 14.30/16.30* arba 20.00/22.00* (pusfinalis).

Rugpjūčio 28 d. (šeštadienis).

Baidarių irklavimas.

Alvydas Duonėla (500 m, vienvietė) - 8.30* (finalas)Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas (500 m, dvivietė) - 9.35* (finalas).

Krepšinis.

Lietuvos vyrų rinktinė - 9.00/11.00* (finalas dėl 7/8 arba 5/6 vietų) arba 20.00/22.00* (finalas dėl 3/4 arba 1/2 vietų).

REKLAMA

Lengvoji atletika.

Mindaugas Norbutas (800 m) - 20.50* (finalas).

Rugpjūčio 29 d. (sekmadienis).

Boksas.

Rolandas Jasevičius (iki 69 kg) - 15.26* (finalas)Jaroslavas Jakšto (per 91 kg) - 16.36* (finalas).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų