albertas techovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „albertas techovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „albertas techovas“.

Tarptautiniame dziudo turnyre Kaune geriausi buvo Lietuvos atstovai

Vėlų penktadienio vakarą Kauno sporto halėje pasibaigus 4-ajam Tarptautiniam dziudo turnyrui Vidaus reikalų ministerijos Vidaus tarnybos 1-ojo pulko taurei laimėti, daugiausiai apdovanojimų išdalinta Lietuvos atstovams. Jame dalyvavo 90 pareigūnų iš 4 šalių - Lietuvos, Italijos, Lenkijos ir Latvijos. Taip pat - Mykolo Romerio universiteto bei Lietuvos karo akademijos komandos.
2010-05-15

Albertas Techovas baigė Europos čempionatą

Lietuvos dziudo imtynininkas Albertas Techovas (svorio kategorija iki 60 kg) pralaimėjo jau pirmąją Austrijos sostinėje Vienoje prasidėjusio Europos čempionato kovą ir buvo priverstas pasitraukti iš varžybų. 30-metis A. Techovas pralaimėjo 21-ų metų prancūzui Sofiane Milous.
2010-04-22

J. Gramba pralaimėjo pirmąją kovą pasaulio čempionate

Olandijos mieste Roterdame trečiadienį prasidėjusio pasaulio dziudo imtynių čempionate Lietuvos atstovas Justinas Gramba (svorio kategorija iki 73 kg) pralaimėjo jau pirmąją kovą ir pasitraukė iš tolesnių varžybų. 22-ejų metų sportininkas pirmajame rate turėjo pripažinti 27-erių metų Lenkijos kovotojo Tomašo Adamieco (Tomasz Adamiec) pranašumą.
2009-08-27

A. Techovui pasaulio čempionatas baigėsi

Olandijos mieste Roterdame trečiadienį prasidėjusio pasaulio dziudo imtynių čempionate Lietuvos atstovas Albertas Techovas (svorio kategorija iki 60 kg) pralaimėjo jau pirmąją kovą ir pasitraukė iš tolesnių varžybų. 29-erių metų sportininkas pirmajame rate nekovojo, o antrajame nusileido Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojui 22-ejų metų Uzbekistano kovotojui Rišodui Sobirovui.
2009-08-27

Tarptautiniame dziudo turnyre geriausiai pasirodė VST pareigūnai

Dvi dienas Kauno sporto halėje vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo tarnybos Vidaus tarnybos 1-ojo pulko taurei laimėti sėkmė lydėjo mūsų šalies atstovus. Toks turnyras surengtas pirmą kartą. Pirmąją vietą turnyre užėmė Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos 1-oji komanda, antrąją - Ispanijos Guardia Civilia komanda, trečiąją - Lietuvos viešojo saugumo tarnybos antroji komanda.
2009-06-21

Dziudo imtynininkams nesisekė

Taline (Estija) vykusiose pasaulio dziudo taurės varžybose sekmadienį Lietuvos atstovai Alanas Techovas (svorio kategorija iki 81 kg) ir Marius Labalauskis (iki 100 kg) pralaimėjo jau pirmąsias kovas.
2009-06-14

A. Techovas Taline pralaimėjo jau pirmąją kovą

Lietuvos dziudo imtynininkas Albertas Techovas (svorio kategorija iki 66 kg) Taline (Estija) vykstančių pasaulio taurės varžybų pirmojoje kovoje šeštadienį pralaimėjo Latvijos atstovui Juriui Bogdanovičiui ir buvo privestas pasitraukti iš varžybų.
2009-06-13

Albertas Techovas ir Vytautas Skilinskas pralaimėjo pirmąsias kovas

Lietuvos dziudo imtynininkai Albertas Techovas (svorio kategorija iki 60 kg) ir Vytautas Skilinskas (iki 66 kg) pralaimėjo jau pirmąsias penktadienį Gruzijos sostinėje Tbilisyje prasidėjusio Europos čempionato kovas ir buvo privesti pasitraukti iš varžybų. 29-erių metų A. Techovas pralaimėjo 22-ejų metų čekui Pavelui Petrikovui, o 20-metis V. Skilinskas nusileido 21-ų metų lenkui Tomaszui Kowalskiui, kuris laimėjo C grupės varžybas ir pateko į pusfinalį.
2009-04-24

Pirmieji lietuvių startai nenudžiugino

Pirmosios dvi XXIX Pekino vasaros olimpinių žaidynių dienos privertė šešis mūsų šalies atstovus baigti olimpiadą. Pirmasis šeštadienį olimpines varžybas pradėjo ir pirmasis savo olimpinį pasirodymą baigė dziudo imtynininkas Albertas Techovas. Jie jau ilsisi Vienintelis Lietuvos dziudo atstovas Pekine pirmąją svorio kategorijos iki 60 kg dvikovą pralaimėjo Venesuelos sportininkui Javierui Antonio Guedezui. Per pagrindinį 5 min.