Mūsų olimpinė rinktinė turi savo atstovus ir kovinėse sporto šakose. Atėnuose pamatysime du boksininkus, tris graikų-romėnų imtynių meistrus ir vieną dziudo sportininką.

Rugpjūčio 14 d.Dziudo turnyro svorio kategorijos iki 60 kg kovos. Per vieną dieną šioje svorio kategorijoje įvyks visos kovos ir vakare jau žinosime, kurią vietą užėmė Albertas Techovas. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas prognozuoja 5-7 vietą. Kelialapį į Atėnus A. Techovas iškovojo pernai Europos čempionate. Tuomet jis tik dėl teisėjų įspėjimo pralaimėjo pirmą kovą. Kadangi jo varžovas kitą kovą irgi pralaimėjo, pagal taisykles Albertui daugiau kovoti taip ir neteko. Laimei, kitų kovų rezultatai buvo palankūs ir olimpinės atrankos reitinge A. Techovas užėmė 8-9 vietą. Tai leidžia važiuoti į Atėnus.

Žiūrint į pernykščius A. Techovo pasiekimus, atrodo, kad planuojama 5-7 vieta pernelyg dvelkia optimizmu. Juk, be europiečių, pajėgių dziudo meistrų yra ir kitur, ypač Azijoje. Kita vertus, nepamirškime, kad Europos čempionate vienintelė kova buvo lygi ir pralaimėta tik dėl įspėjimo. Gal Atėnuose Albertas turės geresnę progą atsiskleisti.

Rugpjūčio 15 d.Bokso turnyro svorio kategorijos iki 69 kg pirmas etapas. Viena iš dviejų kategorijų, kur matysime lietuvius. Rolandas Jasevičius, iki tol neturėjęs didesnių pasiekimų, šiemet maloniai nustebino Europos čempionate, iškovodamas bronzos medalį ir kartu kelialapį į Atėnus. Olimpiadoje daug kas priklausys nuo to, kuris priešininkas teks burtų keliu. Pirmąjį etapą Europos čempionato prizininkas turėtų įveikti.

Rugpjūčio 18 d.Bokso turnyro svorio kategorijos per 91 kg pirmas etapas. Čia kovosiantis Jaroslavas Jakšto Europos čempionate taip pat iškovojo bronzą. Jis irgi neturėjo didelių pasiekimų, o rezultatai metams bėgant vis gerėjo. 2001 m. pasaulio čempionate - 9-16 vieta, 2002 m. Europos čempionate - 5-8 vieta, 2003 m. pasaulio čempionate - 5-8 vieta (priminsime, kad patyrusių pralaimėjimą boksininkų konkrečios vietos nėra nustatinėjamos). Pirmas etapas Jaroslavui neturėtų būti kliūtis.

Rugpjūčio 19 d.Bokso turnyro svorio kategorijos iki 69 kg antras etapas. Pagal LTOK prognozes, R. Jasevičius čia ir turėtų sustoti, užimdamas 9-16 vietą, tačiau staigmenos galime tikėtis.

Rugpjūčio 22 d.Bokso turnyro svorio kategorijos iki 69 kg ketvirtfinaliai.

Rugpjūčio 23 d.Bokso turnyro svorio kategorijos per 91 kg ketvirtfinaliai. Spręsis, ar J. Jakšto iškovos medalį, ar ne.

Rugpjūčio 24 d.Graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 55 kg varžybos grupėse. Paprastai atletai šiame etape suskirstomi į grupes po tris arba keturis. Toliau dėl medalių kovoja grupių nugalėtojai. Lengviausioje svorio kategorijoje pamatysime Svajūną Adomaitį. Labai jaunas (gimęs 1985 m.) sportininkas 2003 m. pasaulio čempionate nelauktai iškovojo 9 vietą ir kelialapį į Atėnus. Pasaulio čempionate Svajūnas buvo pats jauniausias imtynininkas. Taigi ateityje reikia tikėtis puikių rezultatų. Nustebinti lietuvis gali ir Atėnuose.

Graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 120 kg varžybos grupėse. Tarp sunkiasvorių besigrumsiantis Mindaugas Mizgaitis 2003 m. pasaulio čempionate užėmė 4 vietą. Savo klasę jis patvirtino liepos mėnesį Varšuvoje vykusiame turnyre, kur nugalėjo visus varžovus grupėje, pusfinalyje pralaimėjo Europos čempionui J. Patrikejevui ir užėmė trečią vietą.

Rugpjūčio 25 d.Graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 96 kg varžybos grupėse. Į kovą stos vienintelis lietuvių imtynininkas, turintis patirties olimpiadoje. Mindaugas Ežerskis Sidnėjuje grupėje laimėjo dvi kovas, pralaimėjo vieną ir užėmė 8 vietą. 2003 m. Europos čempionate jis buvo 8-as, o pasaulio čempionate - 12-as. Kaip ir M. Mizgaitis, turnyre Varšuvoje iškovojo trečią vietą.

Graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 55 kg kova dėl 5-6 vietos, pusfinaliai, kova dėl 3-4 vietos ir finalas.

Graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 120 kg kova dėl 5-6 vietos, pusfinaliai, kova dėl 3-4 vietos ir finalas. M. Mizgaitį kažkuriose iš šių kovų galime išvysti.

Rugpjūčio 26 d.Graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 96 kg kova dėl 5-6 vietos, pusfinaliai, kova dėl 3-4 vietos ir finalas. Tikėsimės, kad ir M. Ežerskis dar nebus pasitraukęs iš turnyro.

Rugpjūčio 27 d.Bokso turnyro visų svorio kategorijų pusfinaliai.

Rugpjūčio 29 d.Bokso turnyro svorio kategorijų iki 69 kg ir per 91 kg finalai.